Одним з трьох основних ігрових режимів в battlefield 2042 крім стандартного «тотального військового конфлікту» і цікавого portal був запланований спеціальний режим hazard zone («небезпечна зона»). Його презентацію розробники з dice відклали майже до самого останнього моменту, і ось, сьогодні запланована прем’єра все ж відбулася.

Дія hazard zone розгортається за пару років до основних дій battlefield 2042: за сюжетом, росія і сша після глобального порушення електропостачання втратили близько сімдесяти відсотків своїх орбітальних угруповань супутників. Нові супутники на орбіті також довго не затримуються, тому обидві держави прийняли рішення про використання недорогих супутників, які з часом самі б падали з орбіти, встигаючи зафіксувати необхідні розвіддані. Саме ці розвіддані, вірніше, цифрові накопичувачі з оними, ми і будемо розшукувати і намагатися захопити в ході гри в hazard zone.

Режим hazard zone розділяється на п’ять основних етапів: «підготовка», в рамках якої гравцям необхідно визначити точку висадки, вибрати необхідного фахівця і спорядження, «висадка» — безпосередньо висадка, «збір даних» — пошук і захоплення наявних розвідданих, а також очікування падіння на карту нових супутників з повторенням дії. Останні два етапи – “перша евакуація” і “остання евакуація”: вертольоти прибувають на випадкову точку на карті, і нам необхідно дістатися до них живими і з розвідданими. На всіх місця, ясна річ, не вистачить.

Багато в чому успіх підприємства буде залежати від обраних фахівців і їх екіпіровки, так що dice очікує, що з часом рівень гри в hazard zone зросте. Чим більше носіїв інформації зможуть отримати гравці, тим більше буде їх нагорода в кінці матчу. У hazard zone використовується досвід, що прокачує місцевий бойовий пропуск, а також кредити dmc для місцевого «чорного ринку», де можна купувати зброю, різну екіпіровку і тактичне обладнання, включаючи апгрейди начебто додаткової рації, можливості воскресити союзника, збільшення боєзапасу і посилення лікування.

Реліз battlefield 2042 запланований на 19 листопада.