Пройшли ті часи, коли huawei була лідером ринку смартфонів. Американські санкції відрізали компанію від ключових компонентів для виробництва мобільних пристроїв. Тим не менш, huawei не має наміру здаватися і, як повідомляється, готує нове сімейство флагманських смартфонів. Раніше передбачалося, що їх запуск відбудеться цієї осені, однак, за останніми даними, презентація новинок перенесена на початок наступного року.

Gsmarena.com

Відомий китайський техноблог digital chat station стверджує, що нова флагманська серія huawei надійде в продаж в першому кварталі 2022 року. Повідомляється, що серцем mate 50 стане прийдешній флагманський чіп qualcomm snapdragon 898. Відзначається, що новинка отримає його модифікацію, позбавлену коштів, необхідних для роботи в мережах 5g.

Варто зауважити, що це буде не перший смартфон huawei, штучно обмежений в можливості підключатися до мереж п’ятого покоління. Не так давно компанія представила серію nova 9, смартфони якої побудовані на платформі snapdragon 778g без підтримки 5g.

Gsmarena.com

Новий слух суперечить попереднім витокам, згідно з якими запуск mate 50 повинен відбутися в жовтні. Ймовірно, китайська компанія вирішила не задовольнятися актуальним snapdragon 888, а дочекатися запуску нового флагманського чіпсета, який прийде йому на зміну, і побудувати новинки на його базі.