the invincible – це гра, створена як наступний великий прорив для польських проектів. Гра створена кількома ветеранами з великих ігрових компаній, таких як cd projekt red і techland. Нещодавно вони представили новий трейлер гри, який показує гравцям, що готує starward industries.

Трейлер знайомить гравців з доктором ясною і астрогатором новіком. Обидва вони є головними героями the invincible, і їм буде доручено втекти з регіса iii. Всупереч раді астрогатора ясна вирішується на сміливий крок. Тепер їй доведеться зіткнутися з наслідками своїх дій.

The invincible заснований на однойменному романі польського письменника-фантаста станіслава лема і виглядає як гра, присвячена дослідженню/виживанню частково відкритого космосу. Історія відбувається в ретро-футуристичній часовій шкалі, де цифрові технології ще не були винайдені. Хоча людство використовує аналогову технологію, завдяки їй воно підкорило величезну кількість планет і відправилося в багато інших галактики.

В даний час гра знаходиться в розробці для пк і консолей нового покоління з використанням unreal engine. Гравці візьмуть під свій контроль доктора ясну, яка намагається втекти з регіса iii, досліджуючи кінематографічний пригодницький трилер, наповнений безліччю сюжетних маршрутів і моторошними сценами.

The invincible, який таємно створювався протягом деякого часу, поєднує в собі захоплюючий сеттинг, культову історію і усталений нелінійний ігровий процес, щоб доставити воістину незабутні враження. Студія вірить в силу інтерактивного оповідання і хоче залучити гравців будь-якого рівня в створення їх власних шляхів у своєрідному світі далекої злої планети.

Реліз гри був відкладений з 2021 по 2022 рік. Однак, як згадувалося раніше, гра все ще вийде на пк, xbox series x / s і playstation 5.