Як і було обіцяно, студія rockstar games зняла з продажу в цифрових магазинах оригінальні версії своїх бойовиків у відкритому світі grand theft auto iii, grand theft auto: vice city і grand theft auto: san andreas.

Джерело зображень: rockstar games

Про те, що gta iii, vice city і san andreas пропадуть з віртуальних полиць, стало відомо минулого тижня. Ініціатива була викликана анонсом збірки grand theft auto: the trilogy — the definitive edition, що включає ремастери всіх трьох ігор.

До теперішнього моменту gta iii, vice city і san andreas вже не можна купити ні в steam, ні в playstation store, ні в microsoft store, ні навіть в цифровому магазині rockstar games. Версії для ios і android поки в порядку.

Примітно, що rockstar games не стала чекати запуску grand theft auto: the trilogy — the definitive edition, щоб зняти з продажу класичні версії. У збірника поки немає точної дати виходу.

Реліз grand theft auto: the trilogy-the definitive edition очікується до кінця року на pc (rockstar games launcher), ps4, ps5, nintendo switch, xbox one, xbox series x і s, а в першій половині 2022-го — на ios і android.