Видавець 11 bit studios і студія dead mage випустили новоєдоповнення «ancient spirits ” для гри children of morta наplaystation 4, xbox one, nintendo switch і pc (steam). Вартістьдополненія в playstation store становить 359рублей, а в microsoft store — 5доларів.

Офіційний опис доповнення:

«ancient spirits-нове доповнення для children of morta, котороедобавляет в гру ігрового персонажа-бійця на ім’я яджоуж’маджоуж сдвумя унікальними формами, нові види для всіх персонажів, атакже нові реліквії, талісмани і благодаті.

яджоуж і маджоуж у народів півдня є давня легенда про людину, гоблін і іхзапретной любові. Яджоуж, людина, без пам’яті закохався в гобліншумаджоуж. Згідно з легендою, маджоуж викрали з будинку яджоужа ібросили в бездонну прірву, де вона і загинула. Не знає про еегибели яджоуж відправився на пошуки коханої, але заблукав вомраке прірви і позбувся життя. Втім, на цьому легенда незакінчується. Тепер душі закоханих повинні возз’єднатися післясмерті і створити союз, що подолає бездонну прірву. Импредстоит разом знайти вихід.

  • проявіть себе в бою разом з новим ігровим персонажемяджоуж’маджоуж в режимі «сімейні випробування». У яджоуж’маджоуж, вотличие від бергсонов, є дві форми, між якими можнопереключаться за бажанням. Такий незвичайний бойовий стиль позволяетсочетать атаки обох форм і нещадно разити супротивників!
  • система виглядів: в меню вибору персонажа появляетсяновий розділ, де героям можна надіти особливі маски.
  • 5 нових видів божої благодаті: приплив крові,моторні лапи та інші.
  • 5 нових талісманів: угода сили, кривава жертва ідругіе.
  • 5 нових божественних реліквій: до зброї, грозова хмаі інші”.