Повільний інтернет дратує всіх і доводить до істерики, особливо тоді коли він проявляє свою властивість сповільнюватися в самий потрібний момент, і ти сидиш і чекаєш, поки елементарно завантажиться сайт. Оптимізація інтернету може бути здійснена багатьма способами, і я вам розповім про один з них, про те, як прискорити завантаження Firefox. Тому, якщо ви не такий як я, любитель «лисиці», вам цей метод нічим не допоможе.

Отже, як прискорити Mozilla Firefox? Ось інструкція. Зробіть все по пунктах, і все буде добре.

Інструкція прискорення браузера Firefox

Отже, щоб прискорити роботу Mozilla Firefox відкриваємо, власне, сам браузер і записуємо в адресному рядку наступну адресу — about:config. Обіцяємо бути обережними з’явилися в повідомленні, і бачимо таку картину.

Це ціла купа служб, функцій, налаштувань і іншого, які рассоложены за алфавітом. Ще там є форма пошуку. Ці функції ми і будемо редагувати. І щоб знайти потрібну, рекомендую користуватися цим пошуком.

Починаємо прискорювати браузер Firefox.

  • Знаходимо налаштування network.https.pipelining і міняємо її значення true. Для цього просто натискаємо на неї двічі. Цим ми налаштовуємо Firefox здійснювати по кілька запитів, не чекаючи, поки сервер сайту відповість.
  • Знаходимо через пошук network.https.proxy.pipelining і також міняємо його значення true. Ця настройка виконує ту ж функцію, що й перша.
  • Знаходимо network.https.pipelining.maxrequests, і робимо його значення рівним 32. Для цього клікаєм на параметр двічі, в отрывшемся віконці пишемо 32 і натискаємо «Ок». Цей параметр обмежує кількість запитів браузера до сервера сайту. Більше 32 ставити безглуздо, так як більшість сайтів не підтримують таку частоту запитів. Якщо після зміни цієї установки якісь сайти стали працювати не правильно, то встановіть цей параметр на 16 або 24.
  • Клацніть правою кнопкою, виберіть у меню «Створити», а потім вибираємо «Ціле». Пишемо назву параметра nglayout.initialpaint.delay і присвоюємо йому значення 0. Цей новий параметр усуває затримки промальовування web-елементів, і завантажену сторінку можна буде побачити трохи раніше.
  • Знаходимо network.dns.disableIPv6 і робимо його true з допомогою подвійного клацання. Ця опція усуває зайвий запит до IPv6 DNS пошуку, який не потрібен. Не слід вникати в суть цього, просто робимо, як написано.
  • Знаходимо параметр content.notify.backoffcount і міняємо його значення на 5. Якщо такого параметра немає, то створюємо його, як у пункті 4. Називаємо content.notify.backoffcount і встановлюємо значення 5. Завдяки цій опції Firefox буде відображати те, що вже завантажив, не чекаючи закінчення завантаження.
  • Знаходимо параметр ui.submenuDelay або, якщо його немає, то створюємо як у пункті 4 і називаємо ui.submenuDelay. Значення його параметра має бути 0. Цей параметр дозволяє не чекати закінчення завантаження графічних елементів сайту, і відразу починає завантажувати сторінку.
  • І остання дія — натискаємо правою кнопкою миші, вибираємо «Створити», потім «Логічне», називаємо plugin.expose_full_path і встановлюємо значення true. Цей параметр знаходить роботу Fairefox, задаючи в конфігурації шляху до плагінів. За замовчуванням вказується лише їх назву.
  • Перезапускаємо браузер, насолоджуємося тырнетом. Ось такі справи.