Nintendo принесла вибачення за помилку, що перешкоджає проходженню гри в metroid dread. Повідомлення про помилку “програма була закрита через виниклу помилку” з’являється ближче до кінця гри, що призводить до її примусового закриття.

Більш детальна інформація міститься в статті на сторінці підтримки nintendo.

A bug has been found in #metroiddread that can prevent players from progressing under a certain condition. A patch will be released by the end of october to fix this. We apologise for the inconvenience.learn more, including how to avoid the bug: https://t.co/bu13esh5jy

— nintendo of europe (@nintendoeurope) october 15, 2021

“нам відомо про помилку в грі metroid dread, яка не дозволяє гравцеві продовжити гру, якщо ближче до кінця гри виконується певна послідовність дій”, – йдеться в статті. “ми готуємо оновлення програмного забезпечення для запобігання цій помилці, яке має бути доступним у жовтні 2021 року”.

” ближче до кінця гри, якщо гравець руйнує двері, коли на карті відображається маркер цієї конкретної двері, гра примусово закривається і з’являється наступне повідомлення: “програма була закрита, тому що сталася помилка. Ми приносимо вибачення за доставлені незручності”.

Гравцям рекомендується перезапустити гру і видалити маркер карти зі значком двері, щоб запобігти помилку, по крайней мере, до тих пір, поки не з’явиться оновлення програмного забезпечення.