Китайська компанія realme підготувала до кінця року нову версію фірмового програмного забезпечення. Ще й рік не минуло з моменту релізу realme ui 2.0, а виробник скоро почне розсилати realme ui 3.0. Оновлення стане доступно більш ніж для двох десятків смартфонів.

Вже в цьому місяці оновлення очікується на realme gt. Що цікаво, більше жодна модель не отримає realme ui 3.0 до кінця осені поточного року, якщо вірити офіційній дорожній карті, яка була опублікована після прем’єри.

Зате вже в грудні оновлення стане доступно для чотирьох смартфонів різних цінових категорій. У їх число входять хіт продажів realme gt master, недавня новинка realme gt neo 2, а також старіші realme x7 max і realme 8 pro.

Як бачимо, до кінця року компанія має намір випустити фірмову оболонку лише для п’яти смартфонів. Куди більше моделей отримають оновлення в 2022 році. Процес поширення нової версії програмного забезпечення затягнеться до кінця другого кварталу.

З січня по березень включно очікується вихід апдейта для realme 7 pro / x7 pro, realme 8 / 8i, realme x50 pro, realme c25 / c25s, а також realme narzo 30 і narzo 50a. У другому кварталі оновити свої смартфони зможуть власники realme 8 5g / 8s, realme 7 5g, realme x3 / x3 superzoom, realme x7, а також realme narzo 30 5g разом з версією pro.

Зауважимо, що в залежності від моделі програмне забезпечення буде побудовано на базі операційної системи android 11 або android 12, але з часом на дванадцяту ревізію «зеленого робота» повинні перейти всі смартфони. Також варто підкреслити, що в списку немає realme gt explorer master. Можливо, під realme gt master компанія має на увазі обидві моделі. В такому випадку realme ui 3.0 буде доступна для 23 смартфонів.

У новій версії оболонки користувачів чекають об’ємні іконки, більше можливостей кастомізації інтерфейсу і екрану always on display. За словами виробника, в realme ui 3.0 на 30% знизили використання пам’яті. Час автономної роботи зріс на 12%, а швидкість завантаження додатків – на 13%.

Природно, компанія не забула згадати про підвищення рівня конфіденційності. Користувачі зможуть відстежувати роботу додатків, які отримують дозвіл на використання камери, gps і мікрофона. До слова, перед відправкою фотографій тепер можна видаляти геітку.