Хоча наскрізне шифрування застосовується в месенджері whatsapp вже з 2016 року, був один недолік, що зводить нанівець всі зусилля по захисту даних, — не було шифрування резервних копій чатів. Тепер користувачі месенджера зможуть усунути цю проблему.

Androidpolice.com

Інформація про те, що whatsapp працює над наскрізним шифруванням резервних копій, з’явилася більше року тому, а недавно була випущена бета-версія месенджера з відповідною функціональністю. Після ряду тестів нова функція стала доступна звичайним користувачам стабільної версії пз.

Копії чатів, що зберігаються на google диску, тепер захищатимуться або паролем, або 64-значним ключем, відомими тільки самому користувачеві. Тепер навіть у разі отримання доступу до аккаунту google, зловмисники не зможуть отримати дані про повідомлення. Для того, щоб перенести чати на інший смартфон, знадобляться ці пароль або ключ.

Щоб активувати функцію, необхідно зайти в налаштування месенджера, вибрати пункт “чати ->резервна копія чатів «і активувати опцію»резервне копіювання з наскрізним шифруванням”. На відміну від обов’язкового шифрування переговорів в особистих і групових чатах, дану функцію можна включити або відключити добровільно.

Оновлення вже доступні для деяких користувачів в google play, але в facebook не поспішають, тому якщо поліпшена версія ще не з’явилася в регіоні користувача, її обіцяють опублікувати в недалекому майбутньому.