“матриця: воскресіння” обіцяє повернути не тільки улюблених головних героїв нео і трініті, а й здивувати глядачів нетривіальним сюжетом. Випадково або навмисно warner bros. Опублікувала додатковий опис до нового фільму, який розмістили на окремому сайті. Кіностудія задовго до релізу висуває “матрицю” на велику кількість нагород і розкриває нові подробиці.

у світі двох реальностей — повсякденного життя і того, що стоїть за нею-томасу андерсону належить знову послідувати за білим кроликом. Вибір ілюзорний, але як і раніше залишається єдиним виходом або входом в матрицю, яка стала сильнішою, безпечнішою і небезпечнішою, ніж будь-коли раніше.

Судячи з усього, машини еволюціонували після подій “матриці: революції”. Штучний інтелект багато в чому може передбачити дії головних героїв і будувати чергову пастку для всіх повстанців.

Також на сайті зазначено, що” матриця: воскресіння “претендує на звання” кращий фільм”,” кращий адаптований сценарій ” і кілька номінацій на кращих акторів першого і другого плану.