Яндекс.браузер-це веб-оглядач розробляється компанією яндекс. Програма заснована на базі всім відомого проектуchromium, на якому побудований популярнийgoogle chrome. Так як за основу взято chromium, то головні характеристики браузера, такі як інтерфейс, продуктивність, якість обробки сторінок, безпеку і розширюваність, знаходяться на найвищому рівні, а набір цікавих нововведень від розробника робить яндекс.браузер дуже привабливим вибором.

Можна сміливо рекомендувати завантажити яндекс.браузер тим користувачам, кому потрібні додаткові, якісно реалізовані функції. Розробник дуже активно розвиває свій продукт, впроваджуючи нові особливості і покращуючи вже існуючі.

  • інтерфейс – чітко продуманий, зі своїм унікальним стилем і рядом додаткових зручностей. Крім звичайної, є і темна тема оформлення.
  • технологія “protect” – важлива особливість браузера від яндекса. Це такий собі антивірус, функція, що захищає користувача від різних загроз безпеки комп’ютера: захист від завантаження шкідливих файлів, попередження про шахрайські сайти, запобігання втрати паролів, захист в громадських мережах — все це не є великою проблемою, при роботі з цією програмою.
  • голосовий помічник» аліса ” , який дає можливість управляти комп’ютером за допомогою мовних команд. Важливий привід завантажити яндекс.браузер. Аліса інтегрується з операційною системою і вміє керувати комп’ютером, а також відповідати на запитання користувача голосом.
  • режим “турбо” . Дозволяє економити трафік і буде дуже корисний користувачам поганого з’єднання з інтернетом або дорогого трафіку. У цьому режимі програма отримує основні дані в стислому вигляді і не завантажує особливо «важкі» елементи, що дозволяє скоротити обсяг переданої інформації і, як наслідок, прискорити завантаження веб-сторінок.
  • власний, просунутий, менеджер паролів . Дозволяє створювати і зберігати паролі в добре зашифрованому стані.
  • ефективна функція енергозбереження для економії заряду батареї при роботі з програмою на ноутбуці. При певних умовах, можливий виграш до 25%, що може дати незайвий годину роботи.
  • перегляд офісних документів і електронних книг прямо в браузері (підтримуються формати pdf, docx, ptf, pptx, epub, fb2). Офісні документи можна навіть редагувати і зберігати.

Там є маса інших приємних особливостей: поліпшені функції перевірки орфографії російської мови і пошуку по веб-сторінці (досягнуто за рахунок власного словника); переклад окремих слів на сторінці( а не тільки сторінок цілком); відновлення перерваного завантаження файлів; функції отримання сповіщень про події в соціальних мережах. Все це є ще одним відмінним приводом для того, щоб завантажити яндекс.браузер на комп’ютер (для windows і gnu/linux).

Зрозуміло, програма взаємодіє з сервісами розробника: пошук, перекладач сайтів, інтеграція з яндекс.диском і т. П. Там є ще цілий набір дрібних зручностей, які значно полегшують повсякденні завдання (наприклад, розумна адресний рядок або корисні пункти контекстного меню).