Другий трейлер » бетмена” нарешті вийшов під час dc fandome 2021, демонструючи епічний погляд метта рівза на всесвіт dc comics.

Трейлер показав більшу частину зоряного акторського складу фільму, одночасно розпалюючи конфлікт між брюсом уейном / бетменом (роберт паттінсон) і едвардом нештоном / загадочником (пол дано). Але чому ми не бачимо обличчя лиходія?

На початку трейлера нештон, здається, заарештований джимом гордоном (джеффрі райт) і поліцією в закусочній, перш ніж залишити на стійці кавову чашку з питальним знаком, намальованим на пінці. Ми бачимо дано через плече, коли він піднімає руки, а потім його обличчя притискається до стійки під час арешту. Пізніше бетмен відвідує едварда у в’язниці, але ми бачимо тільки шию, навіть коли він говорить. У центрі уваги, здається, знаходиться обличчя брюса, коли він запитує: “що ти зробив?»

Трейлери блокбастерів, очевидно, люблять додавати фальшиві викриття або приховувати інформацію, але те, як трейлери «бетмена» приховує обличчя дано, здається особливо цікавим. Виникає питання про те, чи є якийсь сюжетний поворот щодо загадочника у фільмі – такий, який вимагає, щоб аудиторія не бачила обличчя антагоніста заздалегідь.

Також є ймовірність, що нештон може бути не справжнім загадочником, і що у нього може бути спільник. Тепер з’явилися теорії про реальну роль персонажа в стрічці.