“синій жук “(blue beetle) – останній супергерой dc, який зробить стрибок на великі екрани, і перший супергеройський фільм про латиноамериканського персонажа від латиноамериканських кінематографістів.

На заході dc fandome 2021 були розкриті перші реальні подробиці про фільм.

Попереднє превью фільму дало фанатам коротку довідку про історію персонажа і про те, як він отримав свої здібності. Вступ включав ксоло марідуена, який грає у фільмі хайме рейєса / синього жука, який дебютував у першому концепт-арті костюма персонажа.

Режисер ангел мануель сото, останнім фільмом якого був ексклюзивний фільм hbo max charm city kings, і сценарій гарета даннета-алкосера (міс бала), «синій жук» буде розповідати про подвиги хайме рейеса, мексикансько-американського підлітка, який отримує дивні обладунки і надздібності, коли машина, схожа на інопланетного скарабея, зливається з його хребтом.

” одна річ, яку гарет зробив дійсно добре, – це закарбував латиноамериканську сім’ю в її основі. Цей фільм ніби відкриває двері для нового покоління того, чим синій жук може стати в руках хайме ”

— сказав сото про сценариста фільму.

Створений кітом гіффеном, джоном роджерсом і каллі хамнером для dc comics, хайме насправді є третім синім жуком після маловідомого борця зі злочинністю золотого століття дена гаррета і набагато більш популярного вченого і винахідника теда корда. Чи буде фільм відсилати до цих класичних персонажів або зображати їх більш заплутано, ще належить побачити.