Засновник і керівник larian studios свен винке (swen vincke) в інтерв’ю eurogamer, приуроченому до релізу шостого великого патча для baldur’s gate 3, розповів про сьогодення і майбутнє амбітної рольової гри.

Джерело зображення: steam (sir_mam’zel ™ )

За словами вінке, розробка baldur’s gate 3 виявилася складнішою очікуваного: не тільки через необхідність збалансувати всі класи (на релізі їх буде 12), але і через збільшений рівень кінематографічності.

Контент baldur’s gate 3 в ранньому доступі обмежується першим актом, і додавати в гру другий до релізу larian не збирається: «думаю, в такому випадку команда мене вб’є, тому ми пообіцяли їм не робити цього, інакше розробка стане нестерпно складною».

Джерело зображення: larian studios

У той же час без оновлень baldur’s gate 3 не залишать, але їх доведеться почекати: наступний великий патч вийде через «кілька місяців» і не стане останнім в ранньому доступі.

Вінке додав, що у колективу вже є «досить чіткий» і довгий список запланованих функцій для гри (наприклад, локальний кооператив), і кожен пункт з цього переліку виявляється складніше реалізувати, ніж передбачалося.

Джерело зображення: larian studios

Керівник також обмовився про кількість співробітників larian, що працюють над baldur’s gate 3 (близько 350 чоловік), і майбутньому движка в основі проекту — він буде використовуватися в майбутніх rpg від студії.

Baldur’s gate 3 знаходиться в ранньому доступі з жовтня 2020 року і виходити з нього до 2022-го «точно» не збирається. Продажі не розкриваються, але гру вже купило «багато» людей.