У цій статті я розповім вам про те, як збільшити значки робочого столу Windows XP. Дана інструкція буде актуальна тим, хто страждає порушенням зору, літнім людям (вже навіть бабусі й дідусі навчилися користуватися комп’ютером), а також стане в нагоді тим, кому необхідно кожен раз щось міняти в інтерфейсі.

Раніше, коли за норму вважався монітор з діагоналлю 14 дюймів, потреби щось збільшувати не було. Якщо навіть спробувати зробити щось більше, то воно займало пів екрану. Тепер же таких моніторів навіть не випускають. Екрани комп’ютерів стають все більше і ширше, корисна площа їх збільшується і можна деякі елементи зробити більше. У цій статті мова піде про два способи, які допоможуть збільшити значки робочого столу Windows XP.Це вас також може зацікавити:

  • Як зменшити або збільшити значки на робочому столі Windows 7
  • Як змінити дозвіл екрана на Windows 7

Перший Метод

Щоб збільшити значки робочого столу Windows XP таким методом, натискаємо правою кнопкою мишки на порожнє місце робочого столу і вибираємо «Властивості», а потім вкладку «вигляд».

Потім натискаємо кнопку «Додатково» і в новому вікні налаштувань у списку вибираємо пункт «Піктограма». Щоб збільшити значки робочого столу Windows XP, необхідно ввести потрібну цифру в поле «Розмір», наприклад, 64. До речі, тут же в полях нижче можна визначити тип і розмір шрифту, що теж може бути корисно для людей з вадами зору.

Збільшення піктограм робочого стола

Щоб зберегти зміни, натискаємо «Ок» в одному вікні і в іншому теж. Через кілька секунд зміни вступлять в силу, і ми бачимо, що вдалося збільшити значки робочого столу Windows XP.

Збільшені значки

При необхідності можна більш точно налаштувати розмір іконок, оперуючи полем «Розмір». За допомогою цього параметра можна не тільки збільшити, але і зменшити ярлики.

Метод другий

Другий спосіб збільшити розмір ярликів Windows XP набагато простіше – не треба самому писати цифри – усе діло зводиться до установки однієї галочки. Цей спосіб більш простий, і підходить початківцям користувачам комп’ютера. З його допомогою можна тільки збільшити значки робочого столу Windows XP, не можна зменшити. Причому збільшення буде тільки в одному розмірі, а більш тонко налаштувати, як у першому методі, не вийде.

Щоб зробити це, потрібно знову ж клікнути правою кнопкою мишки на зведене місце робочого столу, вибрати «Властивості», вкладка «Оформлення». Потім потрібно натиснути на кнопку «Ефекти» і поставити галочку на «Застосувати великі значки».

Збільшення піктограм робочого стола

Щоб зберегти, натискаємо «Ок» і в наступному вікні теж. Після того, як зміни застосувались, бачимо, що вдалося збільшити значки робочого столу Windows XP.

Збільшені значки