Японський автогігант nissan працює над створенням третього за рахунком покоління свого електромобіля leaf. Новий nissan leaf чекає тотальний редизайн-легендарний хетчбек перетвориться на кросовер, і це офіційна інформація.

Про те, що nissan leaf стане кросовером, в інтерв’ю виданню autocar заявив європейський бос nissan гійом картьє (guillaume cartier). Він пообіцяв, що наступне покоління дебютує до 2025 року. Це означає, що нова модель, швидше за все, вже знаходиться в розробці.

Відомо, що новий nissan leaf буде побудований на платформі cmf-ev, розробленій альянсом renault-nissan-mitsubishi. Він розділить платформу з іншим електричним кросовером, nissan ariya. Зміна типу кузова nissan leaf з хетчбека на кросовер стане частиною плану компанії з інвестування 1 мільярда фунтів стерлінгів в завод в сандерленді, у великобританії. Саме там і буде випускатися новий електричний nissan leaf. А зараз там виробляються nissan juke, qashqai і нинішнє покоління leaf. Характеристики нового електрокроссовера nissan поки невідомі. Залишається лише сподіватися, що в найближчому майбутньому автовиробник розкриє нові подробиці.

Nissan ariya

Варто відзначити, що nissan, як і багато інших автобренди, робить великі ставки на електромобілі і планує електрифікувати весь свій модельний ряд. Одна з головних цілей компанії полягає в тому, щоб до 2030 року 80% продажів автомобілів nissan в світі припадало на моделі з електричними двигунами.