Останнім часом ходить багато чуток щодо наміру apple випустити гарнітуру змішаної реальності, але до сих пір невідомо, коли цей пристрій може бути запущено в маси. За інформацією авторитетного аналітика мін-чі куо (ming-chi kuo), apple відклала початок серійного виробництва своєї гарнітури змішаної реальності на четвертий квартал наступного року через складність конструкції пристрою.

Зображення: 9to5mac

Куо спирається на твердження про те, що вимоги apple до дизайну і можливостям гарнітури «значно вище в порівнянні з продуктами конкурентів». Аналітик зазначає, що вже до моменту запуску apple хоче мати щільну екосистему, що складається з обладнання, додатків і послуг. В результаті запуск продукту може затриматися.

Грунтуючись на інформації джерел в ланцюжках поставок, куо прийшов до висновку, що гарнітура змішаної реальності apple надійде в серійне виробництво в четвертому кварталі наступного року, тоді як раніше він прогнозував, що це відбудеться в другому кварталі 2022 року. Він також зазначив, що затримка виробництва, ймовірно, торкнеться тайванську компанію young optics, яка є одним з можливих постачальників компонентів для гарнітури apple.

Передбачається, що apple не буде позиціонувати гарнітуру змішаної реальності як ігровий пристрій. Замість цього вона буде підноситися як пристрій, що підходить для роботи з додатками різних категорій. За словами куо, новинка apple буде мати “кращий промисловий дизайн” в порівнянні з аналогами від інших виробників. Нагадаємо, раніше з’являлися дані про те, що гарнітура apple буде оснащуватися дисплеями з піксельною щільністю 4000 точок на дюйм і сенсором lidar. При цьому вартість пристрою може досягти $3000.