Розробники зі студії incuvo розкрили перші подробиці vr-версії симулятора виживання green hell, яку планується випустити в 2022 році. Як з’ясувалося, вона не буде точною копією оригіналу і запропонує набагато більше інтерактивності.

Джерело зображення: creepy jar

” перш за все підкреслимо, що green hell vr — це не простий порт оригінальної green hell і не модифікація, що додає підтримку пристроїв віртуальної реальності, — написали розробники. – це окрема гра. Може здатися, що це виглядає і відчуває себе так само, як” плоска”версія, але насправді ми зробили багато змін для інтеграції з vr-шоломами”.

Творці називають свій проект “самим складно влаштованим і автентичним симулятором виживання для vr-пристроїв”. Дана версія буде відрізнятися підвищеною інтерактивністю оточення, а також необхідністю здійснювати рухи в реальному світі для використання предметів, плавання, лазіння по мотузках, під час битв і в інших ситуаціях.

Green hell vr. Джерело зображень: steam

Автори розповіли про наступні відмінності:

  • гравець може взяти в руки і досліджувати практично будь-який об’єкт;
  • збирати їжу і ресурси необхідно вручну;
  • за допомогою vr-контролерів можна розмахувати ножем і рубати дерева, здійснюючи відповідні рухи руками в реальному світі;
  • завдяки інтерактивним аудиодневникам і рації джейка хіггінса (jake higgins) посилиться занурення в історію;
  • у предметів з’явиться своя фізична модель: вони будуть реалістично взаємодіяти з оточенням і руками героя;
  • управляти предметами стане простіше: гравець зможе брати їх в обидві руки, а також фізично поміщати їх рюкзак;
  • інтуїтивний крафтінг: всі інгредієнти доведеться вручну поміщати на верстат, щоб створити новий предмет;
  • повноцінну фізичну модель отримає і тіло джейка: щоб перев’язувати рани, знімати п’явок, оглядати кінцівки, плавати і підійматися по мотузках, потрібно буде фізично рухатися;
  • реальні рухи стануть основою і для битв (стрільба з лука, метання каміння, використання мачете та іншої зброї).

Green hell vr

У найближчі тижні розробники пообіцяли опублікувати відеосравненіе звичайної і vr-версій.

Минулого місяця польська студія creepy jar, яка створила оригінальну версію, повідомила про 2,5 млн проданих копій green hell. Таку кількість вдалося реалізувати за три з гаком роки з моменту виходу гри.

Green hell vr планувалося випустити до кінця 2021 року, проте в серпні incuvo оголосила про перенесення релізу на першу половину 2022-го. Одночасно автори підтвердили, що в vr-версії буде доступний спільний режим. Симулятор отримає підтримку steam vr і oculus quest.