Додатки з автоматичною зміною шпалер-це те, чого хоче більшість користувачів android. Шпалери на вашому пристрої android-це невелика, але дуже важлива функція. Зміна шпалер-це перше, чим ви займаєтеся після того, як купуєте телефон.

Як і теми в windows, ми всі регулярно змінюємо шпалери на телефоні. Однак в більшості випадків вибрати те, що підходить нашому настрою, є складним завданням. Навіщо використовувати ті ж шпалери на головному екрані android весь день, якщо у вас є можливість автоматично змінювати їх кожну секунду, хвилину або годину?

В даний час доступно кілька android-додатків для автоматичної зміни шпалер. Дуже здорово, коли ви можете налаштувати автоматичну зміну шпалер. Таким чином, вам не доведеться вручну завантажувати і змінювати шпалери через день. Ці програми для android з автоматичною зміною шпалер містять безліч цікавих функцій. Ознайомтеся з деякими з найкращих програм для автоматичного зміни шпалер android, які дозволяють автоматично оновлювати домашній екран вашого пристрою.

Auto change wallpaper

У порівнянні з іншими android-додатками, це програмне забезпечення для автоматичної зміни шпалер володіє унікальною перевагою, так як не витрачає енергію вашого мобільного пристрою. Протягом короткого періоду часу існуюче зображення залишатиметься на головному екрані, і додаток буде оновлювати його кожну хвилину.

Ви можете зберегти велику кількість шпалер і встановити тривалість їх оновлення в програмі автоматичної зміни шпалер. Додаток економить заряд батареї і кожен день дає вам нові красиві шпалери.

завантажити auto change wallpaper

Tapet – шпалери material hd

Tapet-це єдиний у своєму роді android-додаток для зміни шпалер, який дозволяє персоналізувати домашній екран вашого пристрою. На відміну від інших програм для шпалер, tapet створює високоякісний фон залежно від роздільної здатності екрана вашого пристрою.

У цьому додатку всі шпалери створюються випадковим чином зі стилем і дизайном, тобто зображення не завантажуються з інтернету, а все створюється в реальному часі на вашому пристрої.

4k wallpapers – auto wallpaper changer

Це android-додаток для автоматичної зміни шпалер працює як на мобільних телефонах, так і на планшетах. Ви можете налаштувати часові інтервали для шпалер і додати до них приголомшливі ефекти.

Додаток дозволяє вибирати зображення 4k або full hd і ділитися своїми шпалерами з ким завгодно. Також варто відзначити, що додаток відображає тільки адаптовані під розмір вашого екрану шпалери. Це дозволяє використовувати шпалери без втрати якості зображення.

Wallpaper changer for reddit

Wallpaper changer for reddit трохи відрізняється від інших подібних android-додатків своїм власним набором функцій і переваг, які можуть стати в нагоді кожному користувачеві.

Ви можете використовувати будь-яку кількість субредітів в якості джерел зображень для вашого смартфона за допомогою wallpaper changer для reddit. Програма автоматично змінить ваш фон, вибираючи зображення з субреддітов. Все, що вам потрібно зробити, це налаштувати додаток відповідно до ваших конкретних вимог, встановити часові інтервали і спостерігати за магією.

Додаток дозволяє встановити динамічні шпалери на вашому пристрої android без шкоди для часу автономної роботи або продуктивності. Ви можете вибрати зображення і фотографії, які будуть використовуватися в якості шпалер, в залежності від ваших уподобань.

Ця програма змінює шпалери в залежності від поточної погоди, місця розташування або випадковим чином. Також програма надає вам власний вибір персоналізованих шпалер, дозволяючи вам вибирати свої улюблені шпалери, які час від часу змінюються відповідно до ваших вимог.

Отже, це п’ять найкращих програм для автоматичної зміни шпалер, які ви можете встановити на свій мобільний пристрій android прямо зараз. Якщо ви знаєте ще про будь-яких подібних додатках, будь ласка, напишіть про це в коментарях.