Минулого тижня fallout 3 нарешті позбулася games for windows live. Але, як це часто буває, за цю свободу довелося заплатити, а саме, що fallout script extender (fose) більше не працює, і тому всі багато моди, які на нього покладаються, також перестали працювати. Це досить велика проблема, що посилюється тим фактом,що творці «не мають термінів, коли fose може бути оновлений до цієї нової версії ” гри.

Н ос допомогою fallout anniversary patcher, можна відновити функціональність fose, знижуючи fallout 3 до версії до оновлення 1.7.0.3, зберігаючи при цьому видалення залежностей games for windows live. Він також автоматично завантажує fose при запуску fallout 3 (якщо він встановлений) і дозволяє грі використовувати 4 гб озу: деякі старі ігри bethesda, включаючи fallout 3, мають обмеження на використання озу 2 гб, і виправлення цього до 4 гб може мати дуже позитивно позначилося на продуктивності.

Патч буде працювати як зі стандартним випуском fallout 3, так і з year editions в steam або gog. Патчер не включає в себе файли, захищені авторськими правами, тому для його використання вам знадобиться копія fallout 3.

Трохи дивно, що fallout 3 позбувся gfwl тільки зараз, хоча, можливо відносно нове володіння microsoft bethesda якось вплинуло на це. Якою б не була причина, це гарна новина для фанатів, які все ще грають у fallout 3 в дивовижних кількостях: середня кількість одночасних гравців за останні 30 днів становить 359, що жахливо вражає для 13-річної одиночної rpg з декількома сиквелами в проміжне десятиліття з гаком.