Компанія apple представила нову модель своїх apple watch ще 14 вересня разом з iphone 13, проте надійшли вони в продаж сильно пізніше. Чесно кажучи, після презентації я взагалі думав, що вотчі не з’являться у реселерів раніше грудня, і дуже радий, що помилився. Нещодавно їх привезли до нас в редакцію, так що з’явилася можливість подивитися на новинку в справі. Якщо ви вважаєте, що оновлення вийшло вкрай мінорним, і причин купувати розумні годинник немає, то сьогодні я постараюся переконати своїх читачів у зворотному.

Саме час придбати собі apple watch 7.

З новими продуктами у apple в поточному році все не так райдужно. Жоден з тих, кого я знаю, не побіг купувати собі новинки. Причина проста-занадто мало нововведень. Подивившись на apple watch 7 під час презентації я подумав так само, але через деякий час глянув на ситуацію по-новому.

В цілому, вже зрозуміло, по якій траєкторії працюють в apple. Здаються на перший погляд мізерні оновлення, виробляють справжній фурор як тільки надходять на полиці магазинів.

Екран в apple watch 7

Бачите рамки? а вони є.

Сам я користуюся годинами п’ятої версії і взагалі не переживаю. Все працює швидко, чітко, плавно. Рамки цілком собі адекватні навіть за мірками 2021 року. Особливо це помітно, коли в руки потрапляють гаджети інших компаній. Після того, як в купертіно заявили, що дисплей став ще більше, мені, як і багатьом, це здалося не більше ніж пустощами.

Але коли я вперше побачив вотчі наживо, дуже здивувався. По суті, вся поверхня гаджета – є екран. Якщо подивитися збоку, здається навіть, що дисплей виходить аж за межі лицьової панелі. Таке рішення волею-неволею відсилає до смартфонів samsung galaxy s8. Однак, якщо в телефоні виглядає це не так круто, бо обрізає частину контенту, в apple watch я просто насолоджувався.

Якщо порівнювати сімки з моделлю se, звичайно, різниця не велика. Але варто взяти в руки apple watch series 3, як відразу все встає на свої місця. Технологічний прогрес йде семимильними кроками. І хоч картинка не передасть повноти картини, ви все ж погляньте.

Еволюція годинника apple виглядає так.

Швидка зарядка в apple watch

Автономність — колосальний мінус годин від компанії apple. Якби apple watch працювали хоча б три дні без підзарядки, в принципі, краще вже було б не придумати. Все при них: always on, відсутність рамок, перевірений роками корпус, вологозахист. Зрозуміло, що в купертіно спочатку все розуміли. Просто в гаджет з подібною функціональністю і розмірами, складно вмістити великий акумулятор.

Apple заявляє, що їх система зарядки для apple watch series 7 була повністю переосмислена. На презентації обіцяли до 33% швидше, в порівнянні з series 6. Все це завдяки оновленій архітектурі зарядних компонентів і кабелю usb-c. Тепер для зарядки до 80% вам вистачить 45 хвилин, а якщо ви забули зарядити годинник перед сном, 8 хвилин вам вистачить на цілу ніч.

Зарядка apple watch перестане бути для вас проблемою.

По факту, часто так і відбувається. Прийшовши з роботи, зазвичай вже перед сном розуміємо, що залишилося всього 10%. Ось тоді то і починаємо гніватися. Зараз можна без проблем залишити apple watch на станції поки чистиш зуби, а потім прийти і надіти. По-моєму, такий розклад цілком нічого.

Найміцніші apple watch

У купертіно кажуть, що apple watch 7 — найміцніші з усіх рішень, які коли-небудь були доступні в apple. Вище ми з вами вже говорили про оновлений дизайн фронтальної панелі годинника. Завдяки ньому підстава стала повністю плоским, за рахунок якого скло набуло більш надійну форму з підвищеною стійкістю до тріщин.

Apple watch 7 захищені за стандартом ip67.

Плюсом до цього, в центрі дисплея (саме туди припадає більшість пошкоджень) скло стало на 50% товщі, ніж в apple watch 6, а тачскрін тепер інтегрований прямо в oled матрицю, що і дозволило зробити рамки менше.

В принципі, користувачі розумних годин компанії і раніше не скаржилися на їх міцність. Коли ми запропонували нашим читачам добірку захисних аксесуарів, всі, як один сказали:»спасибі, не треба”. Деякі навіть відзначили, що не один раз кидали пристрій на кахель або бетон, і все було добре. Проте, особисто я кожен раз в такі моменти здригаюся.

Зрозуміло, що якщо порівнювати новинку з іншими доступними годинами від apple, то рівних їм просто немає. Вище я навів причини, за якими вам варто придбати apple watch 7 замість шостої серії. А в разі, коли берете годинник в перший раз, для мене головним аргументом була б наявність always on, екг і вимірювача кисню в крові.

Нашому телеграм-чаті, буде цікаво прочитати.