Capture one-професійний фоторедактор-raw-процесор і потужний комплекс для корекції зображень. Вважається однією з кращих програм у своєму роді.

Capture one дозволить відкрити практично будь-які raw-файли і здійснити як початкову, так і більш серйозну обробку фотографії. Одним з найважливіших переваг програми вважається ідеальна передача кольору-картинка повинна бути ідентична тій, що бачив фотограф у видошукачі. Набір потужних інструментів дозволить усунути огріхи зйомки і відрегулювати різні параметри фотографії. Там є підтримка шарів, маски, різні параметри коригування перспективних спотворень, всі стандартні налаштування зображення і цілий ряд зручних інструментів. Важливо, що, незважаючи на потужний функціонал, capture one досить швидкий, відмінно оптимізований інструмент.

Програма включає raw-профілі більшості популярних камер від усіх відомих виробників. Постійні оновлення включають в програму підтримку новітніх фотокамер і об’єктивів.

У capture one настроюється інтерфейс, завдяки якому користувач зможе розташувати інструменти як йому зручно. Функції каталогізації не дозволять заплутатися у великій фотоколекції, режим ділення фотографії було / стало дозволить порівняти результат обробки з оригіналом, а гарячі клавіші спростять доступ до інструментів.

Для завантаження пропонується 30-денна пробна версія програми. Повна версія коштує 358 usd або 24 usd щомісяця за передплатою.