Графік виходу банерів в genshin impact. Дізнайтеся до молитов яких персонажів і предметів варто готуватися.

Genshin impact, як типова гача-гра, побудована на механіці капсульного торгового автомата. Замість лутбоксів гравці отримують в своє розпорядження “молитви”, які необхідно вимовляти, витрачаючи внутрішньоігрову донат-валюту. Випадаючим предметом може стати ігровий персонаж або зброю різної рідкості. Ми розповімо докладніше про те, які бувають банери і що ви зможете вибити з них найближчим часом.

Банери в genshin impact

Банер-це фактично вивіска з тими персонажами або зброєю, які можна отримати з підвищеним шансом при проголошенні молитви. Існують дві основні різновиди банерів:

 • постійні;
 • тимчасові.

постійні доступні абсолютно всім гравцям зі старту подорожі по тейвату. З метою знайомства з системою молитов всі гравці отримують можливість зробити 10 круток, щоб відкрити своїх перших персонажів або інший корисний дроп.

тимчасові банери змінюються від оновлення до оновлення. Вони пов’язані з популярними ігровими персонажами, або випускаються разом з виходом чергового героя. Вибір залишається за вами-збирати камені витоку до моменту появи банера з улюбленим персонажем, або витрачати молитви регулярно, збираючи велику колекцію героїв.

Постійні банери в genshin impact

Можливо, в майбутньому розробники змінять набір постійних банерів. Поки ж їх всього два:

 • молитва новачка. дозволяє зі знижкою (10 круток за ціною 8) зробити 20 молитов, а також гарантовано отримати ноелль в першому ж наборі.

Єдиний недолік в тому, що після першого набору потрібно буде збирати 10 доленосних зустрічей, щоб відкрити другий, тому що поодинокі молитви в цьому банері відключені.

 • жага мандрів. має підвищений шанс мони, ке цин, ци ци, небесної зброї та інших предметів.

Для відкриття цих банерів потрібен предмет молитви»доленосні зустрічі”.

Поточні тимчасові банери в genshin impact

Тимчасові банери за стандартом відкриваються разом з тією чи іншою контентною частиною гри. Поточні відкрилися разом з релізом патча 2.2 для genshin impact.

 • зимове розставання.  банер події персонажа з рераном, яких давно не було. Головний герой-тарталья (чайльд) 5️️, а також з підвищеним шансом можна вибити нін гуан, янь фей і чун юня.

 • втілення божества.  зброєю 5️ ️ для активації шляху втілення став лук полярна зірка і каталізатор пам’ять про пил. Також з підвищеним шансом можна буде вибити-ексклюзивний дворучний меч акуомару, меч і спис фавонія, око свідомості і іржавий лук.

Обидва банери стали доступні 13 жовтня 2021 року з виходом в реліз другої контентної половини оновлення 2.2.

Наступний банер в genshin impact

Наступні банери в genshin impact будуть представлені в другій частині контенту оновлення 2.2. Героєм чергового рерана стане ху тао (5️️, піро, спис), а також разом з нею буде представлений новачок тома (4️️, піро, спис), якого вже можна сміливо назвати сигнатурним щитовиком для господині ритуального бюро ваншен.

Інформація про інших героїв 4️ ️ з’явиться пізніше. Також у спільноти практично немає сумнівів, що разом з піро-копейщікамі в збройовий банер буде додано сигнатурний посох хоми.

Починаючи з genshin impact 2.0 збройові банери отримали новий функціонал подібний для молитов персонажів в genshin impact.

Додавайте сторінку в закладки, щоб своєчасно дізнаватися, на кого/на що збирати примогеми.

Банери в оновленні genshin impact 2.3

На даний момент відомо, що новачками оновлення 2.3 в геншин імпакт стануть аратаки ітто і горо.

Обидва герої, швидше за все, вийдуть у другій половині нового контенту, що вказує на потенційний реран ще одного персонажа. Звичайно ж, всі очікують появи гань юй, але як надійдуть розробники, поки не відомо.

Слідкуйте за новинами по геншин імпакт, а також додавайте цю статтю в закладки, щоб не пропустити інформації про майбутні банерах.

Застарілі банери genshin impact

Вивчіть поєднання банерних персонажів і зброї в минулих апдейтах, щоб приблизно представляти, хто може стати лідером нової версії гри і кого можна буде продовжити качати, відкриваючи всі сузір’я.

 • дрейфуюче світіння.  божественна жриця сангономії з інадзуми-кокомі (5️️; гідро, каталізатор). Також гравці могли отримати з підвищеним шансом розарію, бей доу і сін цю.

 • втілення божества.  збройовий банер, що містить цільової легендарний каталізатор вічне місячне сяйво (для все тієї ж кокомі) і меч дорогоцінний вир, а також різну зброю 4️️.

 • панування безтурботності. банер події персонажа містить новачків баал (5️️; електро, спис) і сару (4️️; електро, цибуля), а також сян лін і сахарозу при підвищеному шансі випадання.

 • втілення божества. збройовий банер в першій частині патча зі списом сяюча жнива, ідеально відповідним для баал, і дворучним мечем нековзний. Крім легендарних предметів з підвищеним шансом буде випадати багато 4 ⭐️ зброї.

 • гобелен золотого полум’я.  банер події персонажа на старті патча 2.0 з новачками еимией 5️️ і саю 4️️, а також з підвищеним шансом випадання синь янь і діони.

 • втілення божества.  збройовий банер, в якому цільовими для гаранта були-новий лук громовий пульс і небесний меч (5️️).

 • сад білої чаплі.  стартовий івентовий банер в genshin impact 2.0. З нього з підвищеним шансом випадає новий персонаж аяка (5️️; кріо; меч), а також 4 ️ ️ – янь фей (піро, каталізатор), нін гуан (гео, каталізатор) і чун юнь (кріо, дворучний меч).

 • втілення божества.  стартовий збройовий банер genshin impact 2.0. Це перший банер з функцією гаранта-шлях втілення. Цільовим зброєю 5 ⭐️ вибираються – меч, розсікає туман або спис небесна вісь. Також з підвищеним шансом випадають 4️ ⃣ ️ – цибуля безтрунна, церемоніальний дворучний меч, спис фавонія, каталізатор кодекс фавонія та інші.

 • листя на вітрі. другий банер оновлення 1.6 в genshin impact містить новачка кадзуху (5️️), а також з підвищеним шансом випадання – розарію, рейзора і беннета (4️️).

 • втілення божества. збройовий банер з підвищеним шансом випадання на каталізатор небесний атлас і меч клятва свободи (5️️), а також меч спалах у темряві (4️️) та інша зброя.

 • блискуча хода. перший банер оновлення 1.6 в genshin impact, що дозволяє з підвищеним шансом вибити клі, фішль, сахарозу і барбару.

 • втілення божества. перший збройовий банер оновлення 1.6 з дропом каталізатора і клеймора рідкістю в 5️️, а також з новим цибулею вальс нірвани ночі (4️️).

 • народжена морською хвилею. це перший з банерів нового персонажа еоли, разом з якою при підвищених шансах можна було дістати сін цю, бей доу і синь янь.

 • втілення божества. в рамках молитви можна було отримати клеймор пісня розбитих сосен, одноручний меч сокола, а також багато іншого унікального зброї.

 • гори і ринки. у ньому з підвищеним шансом можна було відкрити чжун лі, діону, ноелль і, звичайно ж, одного з нових персонажів – янь фей.

 • втілення божества. фактично це пак зі зброєю, з якого можна було дістати шматочок піків, пам’ять про пил, кам’яний спис та інші цінні предмети.

Ці банери закінчилися 18 травня. Очевидно, в черговий раз спробувати дістати чжун лі можна буде не так скоро.