Творець ” гри в кальмара “(squid game) хван дон хек спростовує теорію фанатів про те, що картка, яку сон гі хун вибирає в першому епізоді, визначає його долю.

Оскільки не все про таємничу організацію, що керує смертельними іграми, пояснюється в серіалі, здається, майже вирішено, що у “гри в кальмара” буде другий сезон. Хван дон хек, автор серіалу, фактично підтвердив це в інтерв’ю chosun. Оскільки деякі загадки шоу залишилися нез’ясованими, було також багато фанатських теорій.

[далі буде незначний спойлер]

Хван скористався можливістю в тому ж інтерв’ю, щоб спростувати одну з цих теорій. Ту, яка фокусується на червоних і синіх картках в найпершому епізоді “гри в кальмара”. До сон гі хуну підійшли на станції метро і попросили вибрати картку. Потім він переходить до гри проти добре одягненого джентльмена, і після того, як він виграє раунд, сону надається можливість зіграти більше ігор, щоб виграти більше грошей.

Сон вибирає синю картку і грає з нею. Відповідно до теорії фанатів, якби він вибрав червону, його б запросили стати одним з охоронців “гри в кальмара”, а не гравцем. На жаль, це не так. Хван підтверджує, що сон та інші 455 гравців, які брали участь, були б гравцями незалежно від того, який колір картки вони вибрали. Фактично, якщо ви уважно подивитеся шоу, деякі з тих, хто показаний беруть участь в грі, вибирали червону.

Однак кольори і передумова не зовсім випадкові. Відкинувши теорію, хван розкриває, що ідея заснована на старій корейській казці. Привид пропонував людям або червону, або синю тканину, натякаючи, що правильний вибір дозволить їм вийти на свободу. Насправді привид вбивав їх, незважаючи ні на що. Передбачається, що картки символізують те, що незалежно від того, який колір вибере гравець, він, ймовірно, все одно помре.