В одній з версій сценарію” месників ” замість чорної вдови була оса, а зої дешанель була головним вибором режисера джосса уідона на її роль, як стало відомо з нової книги. “вся справа була в “осі”. Він хотів зняти зої дешанель”, – сказав продюсер marvel джеремі летчем в the story of marvel studios: the making of the marvel cinematic universe (slashfilm). “оса була найсмішнішим персонажем у всьому фільмі, і вона була добре написана”.

Уедон додав:

варіант з осою трапився тому, що був короткий період коли здавалося, що ми не зможемо роздобути скарлетт через конфлікти в розкладі, і я був в паніці. Я подумав: “почекайте, ми можемо зняти осу. Потім я закохався в неї. Але ми все-таки придбали скарлетт, і тут я зрозумів, що написав цілий фільм про осу. Упс. Я перестарався.

Насправді оса вперше з’являється в mcu тільки у фільмі” людина-мураха ” 2015 року, де її грає еванджелін ліллі. Незважаючи на те, що ліллі з’явилася в “месниках: фінал”, оса досі офіційно не приєдналася до “месників”.

Звичайно, якби дешанель знялася в “месниках”, її кар’єра пішла б зовсім іншим шляхом – зйомки фільму marvel почалися в 2011 році, і саме тоді на малому екрані вперше з’явився ситком “новенька”, в якому знялася дешанель. Серіал йшов до 2018 року і користувався величезною популярністю.