Ерік барон, якого в індустрії всі знають як творця інді-бестселера stardew valley, анонсував свою нову гру — haunted chocolatier. Над новим проектом ерік барон працює вже протягом року, з нагоди анонсу б випущений невеликий геймплейний ролик.

Судячи з усього, розробник-одинак знову планує зробити ставку на геймлей, геть і нарочито ігноруючи досягнення в області моделювання графіки за останні років 30.

Головний герой haunted chocolatier-кондитер, він же шоколатьє, що спеціалізується (ось несподіванка!) на створенні шоколаду. На початку stardew valley розробник, нагадаємо, замикав нас на забутій усіма фермі, а в грі про створення десертних плиток герою доведеться відправитися в замок з привидами.

Налагодження виробництва і збуту шоколаду — ключова мета в haunted chocolatier. Розвиток механік гри буде за допомогою контентних оновлень, тут теж ніяких одкровень. Важливою відмінністю новинки від stardew valley слід вважати використання деяких правил типового рольового екшену. Анонсована haunted chocolatier-повністю одиночна гра, автор якої поки не збирається займатися мультиплеєрними механіками.

Точно відомо, що проект вийде на pc, можливість випускати на інших платформах теж розглядається.