Nvidia представила новий варіант підписки geforce now rtx 3080 у фірмовому потоковому ігровому сервісі. Вона дозволить грати використовуючи продуктивність найпотужнішого в світі ігрового суперкомп’ютера geforce now superpod. Передплатники geforce now rtx 3080 зможуть насолоджуватися потоковою трансляцією ігор з високою роздільною здатністю і частотою кадрів.

Nvidia

Користувачі з підписками founders і priority в північній америці і західній європі вже отримали ранній доступ до можливості оформити попереднє замовлення на нову поліпшену підписку. Для всіх бажаючих новий тариф відкриється наступного тижня. Півроку членства geforce now rtx 3080 обійдеться в $99,99. На момент публічного запуску доступ до сервісу зможе отримати обмежене число користувачів. Користувачам geforce now rtx 3080 буде надаватися можливість грати довше за всіх — максимальний час ігрової сесії для них може становити до 8 годин. Також передплатникам нового плану буде доступно найбільше налаштувань в іграх.

Nvidia

Nvidia позиціонує geforce now як найпростіший спосіб насолодитися вимогливими іграми на неігрових пристроях. Компанія відзначає, що підписка на geforce now rtx 3080 забезпечить відчутну різницю в продуктивності в порівнянні з запуском ігор безпосередньо на більшості призначених для користувача комп’ютерів. Заявлено, що для середньостатистичного ноутбука за версією steam ігрова продуктивність буде вище в 70 разів, а для актуального macbook air на базі чіпсета м1 — в 19 разів. Крім того, хмарний сервіс забезпечить семикратне підвищення продуктивності в порівнянні з запуском ігор на найпопулярнішій конфігурації настільного комп’ютера в steam.

Nvidia

Передплатники geforce now rtx 3080 отримають доступ до нових серверів, оснащених процесорами amd ryzen threadripper pro і графічними процесорами на базі архітектури ampere. Це дозволить транслювати ігри з роздільною здатністю 1440p при 120 кадрах в секунду на пк, 1600p при 120 кадрах в секунду на більшість macbook, 1440p при 120 кадрах в секунду на більшості imac, 4k hdr при 60 кадрах в секунду на nvidia shield tv і до 120 кадрів в секунду на деяких android-пристроях.