Сучасні технології мають один величезний недолік – доступність. Сьогодні, маючи комп’ютер з доступом в інтернет, можна ознайомитися з будь-якою інформацією, в тому числі і з деструктивною. Добре, якщо користувач ПК – доросла людина, яка вміє контролювати себе і свій час. А от якщо це дитина, то комп’ютер може завдати йому непоправної шкоди. Тому я і розповім вам про батьківський контроль в Windows 7, покажу, як його включити і правильно налаштувати.Батьківський контроль в Windows 7 дозволяє обмежити час роботи комп’ютера, а також налаштувати доступ до встановлених програм та ігор. Ця функція буде корисна і для захисту дітей, і для дорослих, які не можуть відірватися від комп’ютера.

Що таке батьківський контроль у Windows 7

Батьківський контроль в Windows 7 передбачає створення додаткового облікового запису для дитини, яка буде працювати за встановленим адміністратором комп’ютера правилами.


Щоб батьківський контроль комп’ютера був надійним, на всі обліковий запис повинен бути встановлений пароль. В іншому випадку дитина зможе увійти в комп’ютер під обліковим записом адміністратора і зняти батьківський контроль. Встановлювати пароль на обліковий запис дитини не обов’язково – вона не адміністраторська.

Батьківський контроль в Windows 7 володіє трьома функціями:

 • Обмеження часу роботи комп’ютера. Комп’ютер буде вимикатися в той час, в яке не дозволено правилами, встановленими адміністратором, і включити її можна буде лише в ті години і дні, коли буде дозволено. Це дуже цінна з точки зору сімейної психології – батькам не потрібно буде сварити дитину і відбирати у нього комп’ютер, тому що він вимкнеться сам. Тоді дитина не буде вважати батьків негідником, який відібрав у нього улюблену іграшку.
 • Обмеження запуску ігор. Тут цінність для сімейної психології очевидна – деколи бувають такі іграшки, що навіть дорослим стає не по собі.
 • Обмеження запуску програм. Якщо хочете, щоб дитина нічого не напартачив, то вам потрібна ця функція.


Це вам теж може бути цікаво:

 • Як заблокувати сайт через hosts
 • Як обмежити час комп’ютера

Як настроїти батьківський контроль в Windows 7

Тепер наведу просту інструкцію про те, як настроїти батьківський контроль в Windows 7. Просто зробіть все по пунктах.

 • Натисніть «Пуск», виберіть «Панель управління» і перейдіть в пункт «Облікові записи користувачів…».
 • У наступному вікні натисніть посилання «Створення облікового запису».

  Напишіть ім’я облікового запису, наприклад, «Дитина», і виберіть його права – «Загальний доступ». Натискаємо «Створення облікового запису».

  Ви потрапите у вікно, у якому буде список всіх облікових записів на комп’ютері. Натисніть на ту, до якої хочете застосувати батьківський контроль, в моєму випадку — «Дитина».

  Натисніть кнопку «Встановити батьківський контроль».

  Знову побачите список всіх облікових записів на комп’ютері, необхідно вибрати ту, до якої застосовуємо батьківський контроль – «Дитина». А також тут Windows 7 попередить вас, чи є на комп’ютері обліковий запис без паролів, через які батьківський контроль можна вимкнути.

  Ви потрапите у вікно налаштування батьківського контролю Windows Тут необхідно переключити радіокнопку на «Включити, використовуючи поточні параметри». І тепер можна приступати до налаштування.  Вкрай дешеві лайки для Инстаграма шукайте на популярному СММ сервісі Avi1. Крім того, тут Ви можете знайти послуги на будь-який смак і можливість. Вам будуть доступні також фолловери, коментарі і перегляди на відео в даній соціальній мережі.

  Параметри батьківського контролю Windows 7

  Щоб настроїти батьківський контроль в Windows 7, необхідно вирішити, які обмеження ми хочемо встановити облікового запису дитини:

  • Обмеження по часу. Тут календар з днями тижня і часом по годинах. Необхідно клікати мишкою на ті години і дні, коли увійти в комп’ютер під обліковим записом дитини не можна буде. Ці клітини в сітці забарвляться в синій колір.

  Ігри. Тут можна блокувати ті чи інші ігри.

  Дозвіл і блокированиеконкретных програм. Тут буде перелік програм, які не можна буде запускати з облікового запису дитини. Потрібно відзначити галочками необхідне.

  Коли всі налаштування зроблені, можете протестувати батьківський контроль в Windows 7 і оцінити захист. Якщо ви хочете ще заблокувати певні сайти на комп’ютері, то, як це зробити, я показував тут.