В даний час людина-павук знаходиться в центрі уваги – і це стосується як фільмів, так і коміксів. Більш того, стало відомо, що в кінці жовтня, якраз до хеллоуїну, з’явиться свіжий комікс про героя.

Комікс spine-tingling spider-man поповнить список infinity comics на marvel unlimited, цифровій платформі на основі підписки. Серія коміксів, що складається з восьми випусків, приєднається до інших поточних тайтлів з людиною-павуком у головній ролі, включаючи amazing spider-man, non-stop spider-man, w. E. B. Of spider-man і symbiote spider-man.

За розробку нової серії коміксів spine-tingling spider-man відповідають саладін ахмед, який працював над miles morales: spider-man і magnificent ms.marvel, а також художник хуан феррейра, який створював ілюстрації до spider-man noir і king in black. Перший випуск коміксу вийде вже 26 жовтня, а наступні виходитимуть щовівторка.

Подробиць не так багато, але серія коміксів обіцяє представити нового лиходія, який відрізняється від типових ворогів людини-павука, оскільки неназваний ворог буде атакувати героя подумки. Персонаж також отримає допомогу від іншого лиходія людини-павука, що ще більше ускладнить ситуацію для дружнього сусіда.