Rockstar games піддали ремастер grand theft auto: vice city цензурі.

Окаті фанати серії grand theft auto помітили, що ремастер grand theft auto: vice city став жертвою цензури: у сучасній grand theft auto: vice city філ кессіді – один з персонажів як vice city, так і всієї 3d-всесвіту grand theft auto – тепер не носить майку із зображенням прапора конфедеративних штатів америки. Сучасний кессіді воліє майки із зображенням абсолютно позбавленого смаку, похмурого, нічим не примітного черепа:

А чому був прибраний цей прапор? та тому що на думку сучасної америки він є образливим і неполіткоректним.

Одні фанати засуджують сучасну rockstar games за такий хід і гадають, що ще вони виріжуть і зацензурять, щоб їх не скасували рожеволосі твіттерні воїни із зайвою вагою, а інші наївно вірять, що така цензура була лише для трейлера, а в самій грі все залишиться недоторканим.

Це, до речі, вже другий випадок цензури від сучасної rockstar games: раніше вони прибрали постери в стилі playboy і непристойний жарт в трейлері перевидання grand theft auto v для консолей playstation 5 і xbox series x|s.

Grand theft auto: the trilogy – definitive edition виходить 11 листопада на pc, playstation 5, xbox series x|s, playstation 4, xbox one і nintendo switch. Версія для android і ios обіцяє вийти в 2022 році.