Знімаючи відео на камеру телефону, дуже легко помилитися, і тримати апарат не правильно, від чого ролик вийде повернений на 90 градусів. Дивитися на комп’ютері його буде не можливо, так як можна скрутити шию, повертаючи її на бік. У цій статті я розповім вам про те, як повернути відео на комп’ютері. Використовувати для цього я буду просту, маленьку, не нагружающую систему програму, яка до того ж безкоштовно і русифікована. Загалом, все, як ми любимо.


Це вам теж може бути цікаво:

  • Як повернути відео з телефону на Windows Movie Maker

Як повернути відео на комп’ютері з допомогою Free Video Flip and Rotate

Free Video Flip and Rotate – це невелика програма, яка допоможе нам у вирішення поставленої задачі. У неї мінімум функцій, тому вона і проста. Крім повороту відео в різні сторони, вона може ще зробити конвертація в AVI, MKV, MP4 і GIF.

Скачайте програму по посиланню нижче і встановіть на свій комп’ютер.

Free Video Flip and Rotate

Операційна система: Windows XP, Vista, 7, 8, 10;

Мова: російська, англійська, німецька та інші;

Розробник: DVD Video Soft Limited.

Завантажити зараз!1196 Завантаження

Перед тим, як повернути відео на комп’ютері встановіть Free Video Flip and Rotate. При інсталяції програми буде потрібно підключення до інтернету, так як програма скачає невеликий обсяг файлів.

Програма може не встановитися відразу на 64-х бітних системах або Windows старше XP. Цю проблему можна легко вирішити, виправивши сумісність – правою кнопкою мишки на інсталяційний файл, пункт «Властивості», вкладка «Сумісність», виберіть там Windows XP. Або спробуйте запустити від імені адміністратора (теж через клік правою кнопкою). Або відразу обидва методу.

Коли програма встановлена, запустіть її. Додайте відео, натиснувши меню «Файл» пункт «Додати відео». Виберіть на комп’ютері відео і додайте.

Натисніть кнопку запуску, і відео почне відтворюватися. Зліва ви побачите оригінал, а праворуч те, яким воно буде після обробки. У блоці кнопок, який я зазначив на скріншоті нижче, можна управляти відео – відтворювати, зупиняти, перемотувати.

Перед тим, як повернути відео на комп’ютері, виберіть, в якому напрямку це потрібно зробити. Це робиться за допомогою кнопок, які я зазначив на скріншоті нижче. Можна повертати під кутами, та відобразити ролик. Коли ви повернете відео, в попередньому перегляді праворуч ви відразу побачите результат.

При необхідності виберіть формат вихідного відео.

Натисніть кнопку зберегти, щоб отримати відео, повернене так, як вам треба.

Далі з’явиться віконце, в якому потрібно вибрати якість відео і натиснути кнопку «Continue», щоб почати поворот ролика. Якість відео можна залишити за замовчуванням.

Коли процес перетворення відео завершити, натисніть кнопку «Open Folder» і перед вами відкриється папка з обробленим роликом.

При необхідності ви можете змінити вихідну папку для оброблених відео. Це робиться в меню «Опції», пункті «Опції».