Чарльз мартіні не збирається найближчим часом йти з ролі маріо. Про це 66-річний актор озвучування повідомив на минулому фестивалі fan expo canada: limited edition .

Вперше актор зіграв маріо в 1995 році в mario’s game gallery і з тих пір майже три десятиліття залишається офіційним голосом персонажа, а також озвучує інших героїв ігор серії nintendo, включаючи луїджі, варіо і валуіджі.

Відповідаючи під час заходу на питання одного з шанувальників про те, як довго ще він буде грати маріо, мартіні заявив, що хоче озвучувати вусатого водопровідника, поки не помре.

“я хочу озвучувати маріо, поки не впаду замертво. Якщо одного разу я зрозумію, що більше не в змозі робити це, то скажу nintendo, щоб вони підшукали когось іншого”.

У мартіні також поцікавилися, якого персонажа він хотів би прибрати зі світу маріо, проте актор відповів, що не позбувся б жодного з них.

“мені подобається світ [маріо] таким, яким він є”.

Улюбленою грою мартіні про маріо є super mario sunshine . За його словами, він був дуже слабким гравцем, особливо коли доводилося думати задом наперед, але йому полюбилася ідея про прибирання острова, та й сам проект виявився веселим.

Наприкінці наступного року відбудеться реліз повнометражного мультфільму за мотивами super mario від студії illumination (“гадкія я”, “міньйони”). Маріо в ньому озвучить голлівудський актор кріс пратт (“вартові галактики”), тоді як мартіні з’явиться в стрічці з якимось несподіваним камео.