Завдяки новій книзі the story of marvel studios: the making of marvel cinematic universe ми дізналися багато цікавого, включаючи історію людини-павука, який, що б sony pictures не бажали, все одно опинився в mcu.

Виявилося, що після того, як фільм ” нова людина-павук: висока напруга » вийшов у кінотеатрах, тодішній співголова sony pictures entertainment, емі паскаль, запросила кевін файгі на обід, щоб обговорити ідеї для тріквела. Проте, за якийсь час до їх зустрічі, файгі вже придумав, яким він бачить майбутнє людини-павука. Перекладений уривок з книги ви можете прочитати нижче:

За кілька днів до обіду файгі влаштував імпровізований міні-творчий відпустку зі своїми основними творчими продюсерами. І якби була хоча б найменша ймовірність того, що пітер паркер може стати частиною mcu, файгі хотів, щоб основи бойового плану вже були розроблені.

Це імпровізоване усамітнення проводилося в орендованому готелі в санта-моніці протягом двох днів навесні 2014 року. У цьому готелі файгі разом з виконавчими продюсерами marvel studios обговорювали свій план по розриву угоди з sony і, в разі успіху, що вони підготують для людини-павука.

“не маючи багато часу, файгі оголосив про план” все наверх!”: кожен виконавчий продюсер в marvel studios повинен був брати участь у секретному дводенному виїзному ретриті, який проводився в готелі санта-моніки. Нікому в студії не розповідали, чим вони займаються. За закритими дверима було задано два питання: якби була можливість укласти угоду з sony, як це було б? і якщо б вони скористалися чимось на зразок угоди на п’ять фільмів, які історії вони хотіли б розповісти?

Одна річ, з якою всі вони швидко погодилися, полягала в тому, що вони не хотіли забрати пітера паркера з середньої школи. Ідея про те, що пітер переживає повсякденні події шкільного життя, такі як шкільні поїздки, домашні завдання та інше, була захоплюючою, а також відмінним майданчиком для marvel studios з точки зору розповіді

Потім в книзі згадується, що після всіх розмов кевін файгі був готовий до розмови з емі паскаль – але вона явно не була готова до розмови з кевіном файгі.

Очевидно, емі паскаль хотіла обговорити з босом marvel перспективи фільму « нова людина-павук 3 » з ендрю гарфілдом, однак, цього не сталося, а мантія героя перейшла до того холланду. Однак, здається, що гарфілд ще з’явиться в образі людини-павука, а трапиться це у фільмі « людина-павук: немає шляху додому ».