Resident evil 4-одна з тих ігор, в яку вже всі грали. Ми всі дорікаємо безліч різних перевидань skyrim, але на даний момент ці дві гри в основному йдуть нога в ногу. Маючи це на увазі, можна подумати, що рекламна кампанія буде досить простою.

Однак, у capcom інша думка з цього приводу. У той час як на заході гра тільки що вийшла, в японії вона отримала одну з найбільш вражаючих рекламних роликів в жанрі хоррор. Очевидно, щоб показати, як vr-видання кидає вас в дію, рекламний ролик являє собою 32 секунди безперервного екшену, з купою монстрів вриваються в будинок нічого не підозрюючого гравця.

Як бачите, реклама залишається спокійною приблизно три секунди. У цей момент у вітальню бідолахи вривається бензопильник, і протягом наступних 30 секунд настає хаос. У високостремітельном трейлері гравець вихоплює пістолет і починає косити оточуючих його монстрів, випавши з вікна в натовп ще більшої кількості ворогів. Якщо це не змусить вас хоча б трохи зацікавитися, щоб подивитися, що це за гра, тоді навряд чи що-небудь взагалі.

Це не єдиний хоррор, який перевидання vr завдало своїй базі гравців. Як стало відомо, деякі гравці кажуть, що гра може бути дуже, дуже болючим досвідом, якщо у вас є груди. Через деякий недолік гравцям доводиться тягнутися до грудей, щоб взяти ніж. Хоча в цьому немає нічого страшного, паніка, викликана боєм, може спровокувати різкий удар по своїх грудях, щоб швидко дістати ніж, залишаючи синці. Ви можете перепризначити елементи керування, щоб просто натиснути кнопку, щоб дістати ніж, але це йде врозріз із загальною ідеєю захоплюючого vr-досвіду.