real boxing 2 — перша офіційна гра про роккі для мобільних пристроїв, піднімися на нові висоти боксерського бою. Вступи в бій в якості легендарного роккі бальбоа і кинь виклик апполо кріду, клабберу лангу, івану драго і багатьом іншим, щоб стати чемпіоном світу! готовий до раунду 2?

” бокс, якого ми заслуговуємо.”8/10-gamezebo

«великий бокс, стрімка гра, напрочуд тактична по суті.”8/10-pocket gamer

” чудова графіка на основі движка unreal 4» – app advice

” це вам не просто натискати на кнопки» – slide to play

Відчуйте нескінченний адреналін сутички в цьому mmo-файтинг

Киньте виклик чемпіонам боксу і бийтеся з гравцями з усього світу, в будь-який час доби, в одиночному або многопользовательском режимах, беручи участь в сотнях захоплюючих подій, історичних боях і турнірах і вибудовуючи нескінченну кар’єру за допомогою спеціального режиму гри.

Станьте частиною стрімкої дії, що відбувається на рингу

Навчіться робити джеб, хук, аперкот, удар корпусом і поєднайте ці прийоми з нищівними особливими ударами і концентрацією на перемозі — це непереможне поєднання відправить вашого противника в нокаут .

Битва з унікальними босами

Бийтеся з опонентами нового виду, кожен з яких доступний протягом лише обмеженого часу, поки не зникне з гри. Переможете їх усіх і заберіть їх потужне спорядження, щоб завдати серйозної шкоди противнику на рингу.

Виберіть свій стиль боксування

Розвивайте свою боксерську силу, витривалість, швидкість і волю, підвищуйте свої здібності і освоюйте потужні прийоми для створення свого унікального боксерського стилю в грі.

Розблокуйте сотні вражаючих предметів

Розвивайтеся і отримуйте доступ до найширшого асортименту унікального, покращуваного і настроюється спорядження, яке вдосконалить фізичні характеристики і здібності вашого боксера.

Створіть незламного бійця

Використовуйте повноцінний набір налаштувань для створення свого боксера — від налаштування маси тіла, кількості м’язів і пози до налаштування таких дрібних деталей, як колір очей і форма носа.

Проводьте бої з друзями

Запросіть друга і зіграйте в онлайн гру, з’ясовуючи, хто з вас краще боксує. Намагайтеся швидше відправити в нокаут, боріться за кращий рахунок в таблицях лідерів. Відправляйте і отримуйте подарунки разом з друзями і суперниками. Ніколи не припиняйте змагання!

Грай в захоплюючі міні-ігри

Тренуй свого боксера в захоплюючих міні-іграх і випробуй удачу в щоденній лотереї, де можна виграти кльові нагороди.

Відчуйте міць unreal engine 4

Оцініть карколомну графіку, що використовує всю міць технології unreal engine 4 для створення найдинамічніших і приголомшливо реалістичних бійок в mmo-файтингах.

увага! додаток вимагає установки кеша :