У світі відьмака 3 постійно кипить життя. Час від часу гравці стикаються з тим, чого зовсім не очікують.

коли хтось дискутує про найбільші ігри нашого часу, невід’ємною частиною розмови неодмінно стає the witcher 3. Команда cd project red буквально вклала в цей проект своє серце і душу. І це видно, оскільки всі аспекти опрацьовані до найдрібніших деталей.

Гра наповнена великою кількістю контенту, саме тому в ній можна побачити незвичайних персонажів. Багато гравців пропускають ці зустрічі, а даремно. У статті розповідається, з ким можна побачитися в третій частині гри про білого вовка.

Сара: якщо відьмак раніше вигнав її з особняка

Під час пошуків цирі геральт зустрічає онейроманта на ім’я коріна . Жінку мучать кошмари, насилаються прибіжком сарою . Коли геральт знайомиться з цим нешкідливим істотою, він наказує перестати виснажувати онейроманта моторошними сновидіннями. Відьмак може дозволити сарі залишитися в особняку або ж прогнати її.

Більшість гравців вибирає перший варіант. Однак якщо зупинити вибір на другому, сару можна буде зустріти в велені. Вона подружиться з івасиком і житиме з ним на лисій горі.

Дора: після порятунку від хуліганів

У квесті “неспокійне сусідство” є персонаж на ім’я дора . Її можна врятувати від купки найманців в оксенфурті, які ночами доставляють їй неприємності. Після того як геральт переможе в бійці, він зможе проводити дору до будинку.

Більшість гравців вважає, що на цьому квест закінчується. Однак через деякий час можна знову побачити тих же найманців біля будинку дори. Вони влаштують засідку на геральта, щоб його вбити. На подив гравців, на допомогу білому вовку прийде сама дора.

Ремі віллерой

Всередині міцних стін новіграда можна побачити ще одного цікавого персонажа. Зустріч легко пропустити, якщо гравець поспішає. Є ймовірність просто пройти повз двох мисливців на відьом , які намагаються заарештувати і стратити мага.

Відьмак може втрутитися і вбити агресивних мисливців. Якщо він так зробить, ремі віллерой від щирого серця подякує геральта. Потім маг безслідно сховається.

Моріц: порятунок від спалення живцем

Під час балу-маскараду в резиденції вегельбуд, трисс і геральт стикаються з магом на ім’я моріц . Він в люті від того, що чарівниця очолює рух з порятунку магів від полювання на відьом в новіграді. Через це моріц відмовляється до неї приєднатися.

Згодом можна побачити, як персонажа намагаються спалити на багатті неподалік від воріт слави. Для порятунку моріца можна використовувати знак аард. Маг вибачиться перед геральтом і подякує йому за порятунок.

Ліфт-підйомник в каер тролде

Мабуть, ця “зустріч” не така насичена і яскрава, як всі інші в цьому списку. Однак, сама наявність підйомника в грі “відьмак 3” вже є великим досягненням.

Конструкція знаходиться в каер трольде, на північ від готелю у напрямку до мосту. слід пам’ятати, краще не стояти під підйомником, коли він опускається. інакше можна отримати одну з найдурніших кінцівок гри.

Керіс: розмова після суперечки з х’ялмаром

Під час бенкету на честь коронації на скеллізі брат і сестра, хьялмар і керіс , сваряться. Через це дівчина залишає торжество. Очевидно, більшість гравців не зверне увагу на керіс і буде розмовляти з іншими персонажами на бенкеті.

Ті ж, хто піде за дівчиною, відкриють унікальну розмову. Керіс в перший і останній раз покаже свою вразливість.

Бірна бран: бездиханне тіло, прикуте до скелі

Після того як бірну бран визнають винною в саботажі в маєтку ан крайт, її прикують ланцюгом до скелі. Гравець може відправитися на південь від сунда. Там-то і буде тіло бірни, прикуте до каменю (через цензуру кадр довелося вирізати).

Корабель-привид ” летючий реданець»

Досить рідкісна і моторошна зустріч. Плаваючі по морях скелліге о першій годині ночі гравці ризикують наштовхнутися на похмурий корабель-привид. Взаємодіяти з ним не можна, можна тільки спостерігати за ним і то недовго. Це класна відсилання, про яку більшість гравців навіть не здогадується.

Знаходження того, хто п’є і знає речі (пасхалка)

Гра була випущена приблизно в той же час, коли виходив фентезійний серіал «гра престолів» . Перш ніж фінальний сезон провалився, глядачі цінували знакові моменти. Таким, наприклад, є укладення культового персонажа в небезпечну в’язницю.

Після того як тіріона захопила ліза аррен , його заточили в небесну камеру. Вона названа так, тому що повністю відкрита. Єдиний спосіб вибратися з неї – зробити смертельний стрибок. На це і зроблена відсилання в грі. На одному з островів скелліге гравці можуть знайти відкриту камеру, яка схожа на показану в серіалі. У ній буде лежати тіло людини, страхітливо схожого на тіріона ланністера.

Зустріч з літо з гулети в маєток з привидами

Очевидно, що більшість гравців вирішила розквитатися з літо ще в другій частині гри. Зрештою, хто відмовиться наостанок битися з головним антагоністом? проте гравець міг відпустити літо або вибрати цей варіант при підтвердженні подій попередньої частини. Якщо відьмак школи змії живий, білий вовк знайде його під час проходження.