Efootball 2022 від konami отримала сумнівний титул найгіршої гри в історії сервісу steam. На цьому тижні краще вона точно не стане. Повинен був бути випущений патч, проте його перенесли на початок листопада.

Версія 0.9.1 очікувалася 28 жовтня, але офіційний акаунт гри в twitter підтвердив перенесення. Недоліків в грі так багато, що потрібен додатковий час для їх усунення.

Гра була представлена наприкінці вересня і швидко отримала найнижчу в історії steam оцінку. Невдоволення шанувальників спочатку викликала зміна назви з pro evolution soccer, поява на мобільних пристроях, мікротранзакцій і додаткових платних розширень. Все це було квіточками в порівнянні з якістю вийшла гри. Орієнтація на мобільні платформи погано позначилася на графіку і моделях футболістів. Кількість багів призвело до того, що позитивних відгуків з боку геймерів було всього 9%. З тих пір це число збільшилося до 12%, але це все одно на 3% нижче найближчих аутсайдерів.

Залишається чекати і стежити за тим, чи зможе оновлення збільшити кількість задоволених гравців або цій грі вже нічого не допоможе.