Напередодні швидкого релізу на сайті агрегатора metacritic з’явилися перші рецензії на стратегію age of empires iv від видавництва microsoft і розробників зі студій relic entertainment і world’s edge.

Джерело зображень: microsoft

До моменту публікації матеріалу у age of empires iv накопичилося 35 оглядів із середнім рейтингом 84 з 100 %. Для ознайомлення журналістам була доступна пк-версія гри-консольний реліз досі навіть не підтверджений.

Для порівняння: попередня частина серії — age of empires iii — заслужила від журналістів 81 %, тоді як найбільш високо оціненою залишається age of empires ii: the age of kings з 92 %.

Критики залишилися в захваті від перевіреного часом і інтуїтивного геймплея, різноплановості доступних цивілізацій (на старті їх вісім) і документального характеру кампаній (чотири на запуску).

З мінусів age of empires iv виділили зайву консервативність, проблеми зі штучним інтелектом, відсутність редактора карт, не найвидатнішу графіку (текстури, анімація) і відносно невелика кількість контенту.

Один з недоліків age of empires iv розробники виправити вже пообіцяли: інструменти для створення призначених для користувача матеріалів планують випустити на початку 2022 року.

Age of empires iv надійде в продаж 28 жовтня поточного року ексклюзивно для пк (steam, microsoft store, xbox game pass). Рецензія від 3dnews вийде в найближчу суботу, 30 жовтня.