Компанія international data corporation (idc) оприлюднила статистику по ринку персональних комп’ютерів в регіоні emea, який включає європу, в тому числі росію, близький схід і африку. Попит на пк продовжує зростати, що пояснюється пандемією і оновленням парку обладнання в корпоративному сегменті.

Pixabay.com

У розгляд беруться традиційні настільні комп’ютери, ноутбуки та робочі станції.

За оцінками, в третьому кварталі поточного року в регіоні emea було поставлено 24,4 млн персональних комп’ютерів. Це на 12,7% більше в порівнянні з тим же періодом минулого року.

Найбільшим гравцем ринку є hp: частка цієї компанії за підсумками минулого кварталу склала 24,9 %. Іншими словами, нр контролює чверть галузі в зазначеному регіоні.

Idc

На другому місці знаходиться lenovo (включаючи fujitsu) з результатом 22,8 %. Далі йде dell technologies з 13,5% ринку. Таким чином, три провідних виробника утримують більше 60% галузі.

На четвертому і п’ятому місцях знаходяться asus і acer group з показниками 8,2% і 8,1% відповідно. Всі інші постачальники спільно утримують приблизно 22,6% ринку в регіоні emea.