Фанатам актора тімоті шаламе, який зіграв пола атрейдеса в “дюні”, давно відомий один підозрілий канал на youtube. На ньому є всього три ролика з демонстрацією кастомних геймпадів xbox 360, а голос школяра за кадром дуже схожий на голос самого шаламе. Виявилося, що це і правда його канал.

Канал moddedcontroller360 містить всього три ролика, на яких якийсь юний модифікатор показує три геймпада xbox 360 в різних кольорах. Обличчя при цьому хлопчик ховає за кадром. Журналісти vice провели ціле розслідування, в якому навели кілька переконливих доказів того, що канал дійсно належить шаламі. Актора вирахували по маленькій деталі-характерному шраму на пальці, який разом зі схожістю голосу не залишив ніяких сумнівів в тому, що це юний пол атрейдес.

Пізніше в інтерв’ю тімоті шаламе остаточно поклав кінець містифікації і в усьому зізнався. В юності він хотів заробляти розфарбуванням контролерів і зробив три унікальні роботи для друзів, отримавши за кожну по $10. Ролики з результатом він залив на youtube. Однак юнак був не надто акуратний і заляпав фарбою весь будинок, тому батьки заборонили йому займатися цим. Довелося стати зіркою світового кінематографа.