У травні 2021 року blizzard повідомила, що blizzconline 2021 не відбудеться через пандемію covid-19 і невизначеність, пов’язану з обмежувальними заходами. Замість цього компанія пообіцяла провести онлайн-подію blizzconline у лютому 2022 року, щоб розповісти про свої ігри, як це було в 2021 році.

Але 26 жовтня 2021 року, на тлі триваючого скандалу з домаганнями, в компанії було прийнято рішення про скасування blizzconline 2022. Blizzard збирається зосередитися на розробці ігор і підтримці співробітників, взявши перерву в проведенні масштабних заходів.

перший blizzcon пройшов 16 років тому, і з тих пір багато чого змінилося-в першу чергу, змінилися способи, за допомогою яких гравці можуть об’єднатися і відчути себе частиною чогось більшого. Яким би не був захід у майбутньому, ми також повинні зробити його максимально безпечним, гостинним та інклюзивним. Ми прагнемо до постійного спілкування з нашими гравцями і бачимо, що blizzcon буде грати в цьому велику роль. Ми переживаємо про те, яким буде blizzcon, коли він повернеться.

Blizzard entertainment

Скасування blizzcon’а не означає, що не буде новин і презентацій, але тепер про новинки будуть розповідати окремо.

ще одна річ, яку ми хотіли б прояснити: хоча ми не проведемо blizzcon в лютому, ми все одно будемо робити анонси та оновлення для наших ігор. Ми пишаємося нашими командами і прогресом, якого вони досягли в наших іграх. У нас є багато цікавих новин, якими ми хочемо поділитися з вами. Ви і далі будете дізнаватися про це через наші офіційні канали, а талановиті люди з команди blizzcon будуть допомагати в цьому.

Blizzard entertainment

Причина скасування blizzcon’а пов’язана з вибухнув скандалом про сексуальні домагання всередині студії і культурі “братства”. На даний момент відносно blizzard ведеться судова справа.