Оформлення Windows 8 зазнало множинні зміни щодо попередніх версій. Також змінилися і способи зміни зовнішнього вигляду. Ця стаття для тих, хто не може зорієнтуватися у всіх нововведеннях Windows 8 і хоче ув’язнити дизайн під себе.

Тут я розповім про те, як змінити оформлення Windows 8, як надати йому необхідну індивідуальність. Все буде робитися за допомогою вбудованих в операційну систему засобів.

Зміст

  • 1 Зміна теми оформлення
  • 2 Зміна фону екрану блокування
  • 3 Зміна аватара облікового запису
  • 4 Оформлення початкового екрану


Це вам теж може бути цікаво:

  • Екран блокування Windows 8
  • Початковий екран Windows 8

Зміна теми оформлення

Тут все залишилося, як і в старих версіях Windows. Натисніть правою кнопкою мишки на робочому столі і виберіть в меню пункт «Персоналізація».

Відкриється вікно, в якому можна буде вибрати тему, а також зробити її більш детальне оформлення Windows 8: фон робочого столу, колір, звуки і заставка.

Зміна фону екрану блокування

Коли комп’ютер виводить із сплячого режиму або під час завантаження, якщо потрібно вибрати користувача або пароль, з’являється екран блокування. Якщо ви хочете змінити його, наведіть мишку на верхній або нижній правий кут екрану і виберіть пункт «Параметри».

Потім натисніть на «Зміна параметрів комп’ютера».

У вікні, що з’явиться в меню «Персоналізація» натисніть на встановлену картинку блокування екрана.

Виберіть картинку, яка вам подобається з можливих, або визначте, натиснувши на кнопку «Огляд». Також тут можна увімкнути або вимкнути слайдшоу.

Якщо прокрутити нижче, то можна вибрати, які програми будуть на екрані блокування.

Змінити аватар облікового запису

Для того щоб поміняти картинку вашого облікового запису, перейдіть до меню «Персоналізація» (див. попередній пункт) і натисніть на картинку аватара, яка встановлена зараз.

Виберіть потрібну вам картинку, натиснувши на кнопку «Огляд», або сфотографуйте на вебкамеру.

Оформлення початкового екрану

Найбільші зміни оформлення Windows 8 з’явилися на початковому екрані, який з’являється при натисканні на «Пуск». Його можна гнучко налаштовувати, і про це я докладно розповів у цій статті.

Щоб змінити фон початкового екрана, перемістіть мишку в правий верхній або нижній кут і виберіть «Параметри».

Потім натисніть «Персоналізація».

Вибрати зображення на фон можна в цьому блоці.

А змінити колір фону і його теми у цих двох блоках налаштувань.

І на цьому все. Більше нічого міняти в оформленні Windows 8. Завдяки описаним вище інструкціям, ви зможете налаштувати зовнішній вигляд вашого комп’ютера під свої потреби.