У цій статті я розповім вам про Punto Switcher: що це за програма, що в ній особливого, чим вона може бути корисна і цікава. Насправді багато користувачів навіть не підозрюють, який функціонал закладений в цю мініатюрну безкоштовну утиліту.

Якщо у вас на комп’ютері є ця програма, то ви дізнаєтеся, що вона вміє, і як її правильно налаштувати. Якщо ж ні, то можливо, вам сподобаються її здібності, і ви завантажите і встановите.

Punto Switcher: що це за програма

На мою думку, Punto Switcher повинна бути обов’язковою програмою на всіх офісних комп’ютерах, на тих, на яких часто доводиться писати текст. Я сам нею користуюся.


Основне завдання, яку вирішує Punto Switcher – це автоматичне перемикання розкладки клавіатури. Тобто, ви будете писати російське слово латинськими літерами, програма автоматично перемкнути розкладку на потрібну мову. Ви не втратите багато часу на переписування слова або цілого пропозиції.

У Punto Switcher є і додаткові корисні функції. Про подробиці розповім нижче. Кому потрібно, той може завантажити утиліту по посиланню нижче прямо з сайту розробника, тобто Яндекса.

Punto Switcher

Операційна система: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, а також Mac OS X.

Мова: російська;

Розробник: Яндекс.

Завантажити зараз!113 Завантаження

Встановіть програму, якщо вона у вас ще не встановлена, і давайте розглянемо Punto Switcher: що це за програма, і що в ній є. Для подробиць потрібно залізти в опції, які можна побачити, натиснувши правою кнопкою миші на іконку в треї і натиснувши пункт «Налаштування» (до речі, правий клік відкриває контекстне меню, у якому є швидкі опції, вивчайте).

У налаштуваннях Punto Switcher зліва бачимо розділи. Пробегусь за ним по черзі, і поясню, що і навіщо потрібно.

Загальні. Це основні налаштування. Тут можна включити або відключити автозавантаження, автопереключеніе мови, налаштувати зовнішній вигляд іконки, правила перемикання та інше.

Гарячі клавіші. Тут все зрозуміло – настройка клавіш для швидких дій.

Правила перемикання. Тут настроюються правила, за якими потрібно перемикати розкладку. При необхідності можна змінити існуючі правила або додати нові.

Програми-виключення. Тут можна додатися програми, в яких всі правила, задані в Punto Switcher, діяти не будуть.

Усунення проблем. Можна налаштувати події, при яких перемикання розкладки не буде відбуватися, а також деякі інші опції.

Автозаміна. Можна задати правила автозаміни – при введенні певної комбінації буде відбуватися те або інша подія, припустимо, якщо ввести «мікро», то автоматично напишется слово «мікроклімат».

Звуки. Налаштування звукових опцій.

Щоденник. Розповідаючи про те, що таке Punto Switcher, потрібно обов’язково згадати про цієї функції, яка вимагає окремого розгляду. Адже це повноцінний, абсолютно легальний кейлоггер. Кажучи простими словами, тут можна переглянути все, що набирали на клавіатурі. Для цього спочатку потрібно включити щоденник. Крім того, на щоденник можна поставити пароль, а також провести інші налаштування.

Отже, тепер ви знаєте про Punto Switcher: що це за програма і як її налаштувати для повної зручності. А також тепер ви розумієте, що з допомогою цієї програми інші користувачі комп’ютера можуть стежити за вами, або ви можете спостерігати за ними.