grand truck simulator 2 (мод: багато грошей) – приголомшливий симулятор водіння різних вантажівок, де вам випаде можливість попрацювати на цих здоровенних машинах, повыполнять цікаві завдання з перевезення вантажів, і поступово розвинути свою власну компанію. Гранд трак симулятор 2 порадує гравців реалістичною фізикою, великим парком автомобілів і захоплюючим геймплеєм.

Для початку належить створити свою власну компанію і отримати права першого рівня, після вибираєте роботу і відправляєтеся її виконувати. Поступово ви будете отримувати досвід і заробляти гроші, перший потрібен для підвищення кваліфікації і відкриття нових можливостей, а другі стати в нагоді для покупки авто, їх ремонту, заправки і так далі.

Під час руху варто дотримуватися правил дорожнього руху, не потрапляти в аварії інакше потрапите на кругленьку суму і опинитеся в мінусі. Основний упор тут зроблений на реалізм, вантажівки поводяться максимально природно, крім того доведеться постійно контролювати тиск в колесах, доливати масло в мотор і охолоджуючу рідину в радіатор, міняти різні деталі і багато іншого. Так само тут відмінна графіка, величезні карти і змінювані системи погодних умов і часу доби.