Кожен користувач ПК стикався з проблемою віддаленого з’єднання двох комп’ютерів. В наш час з’єднання пристроїв на відстані вже не є подивом і практично кожна людина може створити зв’язок зі своїм другом або родичем через інтернет використовуючи спеціальний софт. Прикладом такого програмного забезпечення є програма TeamViewer, яка без всяких складнощів дозволить зробити пару між двома віддаленими комп’ютерами і працювати через мережу Інтернет. Використання такого програмного забезпечення дозволяє вирішувати проблеми з операційною системою Windows не виходячи з дому. Припустимо вашому другу треба налаштувати операційну систему або встановити новий антивірусну програму (см http://remontkomputerovnovosibirsk.ru/udalinie-virusov.html — усі ці завдання вирішить TeamViewer без зайвих операцій і проблемної настройки. Є багато аналогів такої програми (Ammyy Admin, LiteManager Free) та інші, але докладніше розглянемо TeamViewer.

Установка і настройка TeamViewer

Цей продукт є безкоштовним для особистих цілей, створений у двох варіантах (портативна і звичайна), не вимагає реєстрації. Офіційно зареєструватися вам доведеться, якщо у вас виникне необхідність у використанні спеціальних функцій програми, т. к. безкоштовний варіант софта є деякі обмеження функціональності. Режим з реєстрацією звичайному пересічному власникові комп’ютера або ноутбука не потрібен.

Програма TeamViewer має простий і зручний інтерфейс в якому розбереться будь-яка людина. Виникла проблема з комп’ютером у одного — вихід є: зателефонувати по телефону або списатися в соціальній мережі і пояснити проблему, а тут на порятунок прийде синій софт для вирішення проблеми з операційною системою. Для цього необхідно ввести ID з паролем, і ви зможете увійти в пристрій на відстані. Для установки програми TeamViewer необхідно зайти на сайт розробника і завантажити повну версію продукту. Дочекатися завантаження інсталяційного пакету софта і включити його для встановлення. Виставити галочку в квадратику «Лише запустити і Особисте/некомерційне використання», потім прийняти умови ліцензійної угоди та натиснути «Запустити».

Після цих дій програма запуститься і надасть вашому комп’ютеру унікальний ID і пароль. Потім треба повідомити ці дані другові і він, ввівши цю інформацію з легкістю підключитися до віддаленої машині. У вас може виникнути питання, а як ваш партнер це зможе зробити? А легко! На віддаленому комп’ютері потрібно зробити точно таку операцію: запустити TeamViewer і поставити галочки «Лише запустити і Особисте/некомерційне використання». Погодитися з умовами угоди і запустити софт. На віддаленій машині включиться програма TeamViewer з власним ID і паролем.

Після ряду операцій треба ввести ID та пароль і натиснути кнопку «Підключитися до партнера». Таким чином ви з’єднаєтеся зі своїм другом і будете мати доступ до стаціонарного комп’ютера. Ви можете налаштувати обмеження у використанні віддаленого ПК, а також в TeamViewer є чат, який дозволяє спілкуватися в процесі налаштування ПК та інсталяції софта — це дуже зручно, якщо виникла необхідно поставити запитання товаришеві.

Реєстрація в програмі TeamViewer і необмежені можливості

Після повного доступу до всіх функцій у програмі у вас буде можливість користуватися бонусними можливостями. Вам дадуть обліковий запис зі статичним ID і паролем. Повної доступ на постійній основі буде забезпечено до необхідних вам апаратів. Припустимо, у Вас виникне необхідність встановити зв’язок з робочою машиною з вашого комп’ютера або навпаки — все, що необхідно — включений комп’ютер і запущений TeamViewer. До речі, сама програма сідає в автозавантаження і користувачеві навіть не доведеться її запускати кожен раз при включенні машини. Після інсталяції програмного забезпечення, коротаючи не відрізняється інсталяцією від звичайної інсталяції, крім пункту»Встановити, для повного контролю цим комп’ютером віддалено» і «особисте/некомерційне використання», а також» Відзначте пункт «Показати Додаткові параметри». Ось і все натискаємо «Прийняти» і встановлюємо програмне забезпечення. Після цих кроків ви зможете підключатися до віддаленого комп’ютера на постійному ID і пароль.