Невідкладна заміна скла iPhone 6s

Топ-5 випадків, коли потрібна заміна скла

Є ряд випадків, терміново потребують заміну скла iPhone 6s:

  • при появі глибоких подряпин, тріщин, сколів;
  • розбився Touch Screen;
  • нечітко відображається картинка, викривлена рама;
  • зниження чутливості, збої калібрування дисплея;
  • екран відключається мимовільно.

Хочу зауважити, що у вартість наданої послуги буде входити установка нового дисплея, скла і рамки, оскільки ця конструкція склеєна воєдино. Триває така процедура близько півгодини. При цьому я рекомендую використовувати виключно оригінальні запчастини.

Хто поверне до повноцінного життя iPhone 6s?

Якщо мій iPhone видає якісь збої в роботі, то я звертаюся до надійний сервісний центр Delanko. Його майстри володіють усіма необхідними знаннями та вміннями в області радіоелектроніки та схемотехніки. Всі ціни є незмінними, вони вказані на сайті. Розплачуватися можна картками MasterCard, VISA. На всі проведені роботи видаються гарантії. Зауважу, клієнти залишають виключно позитивні відгуки про роботу Delanko.

Компанія розташовується в Москві. Вона має 3 офісу, розташованих поруч з метро. Задати всі необхідні питання можна менеджерам сервісу по телефону або поштою.

Заміна скла iPhone 6s: що важливо знати?

Коли потрібна заміна скла?

Мені неодноразово доводилося звертатися за послугою заміни скла iPhone 6s. Вона потрібна при механічних впливах, технічні несправності, утопленні гаджета. З особистого досвіду скажу, що поломка такого типу виключає можливість повноцінно користуватися телефоном.

Хочу зауважити, що у Айфона 6с – резистивний сенсор, який є цілісною конструкцією. Дисплейний модуль склеєний воєдино, щоб товщина корпусу була мінімальною. Так він краще протистоїть механічних пошкоджень. Але від падіння з великої висоти девайс не застрахований. Підкреслю, що встановлення нового екрану варто довірити професіоналам сервісного центру Delanko.

Установка нового скла на iPhone 6s: нюанси

В яких випадках потрібна установка нового скла, а, отже, і дисплея: на екрані з’явилися жовтуваті, чорні плями, різноманітні візерунки та смужки, утворилися відколи, подряпини, тріснув Touch Screen, зображення мерехтить або повністю відсутня. Тут потрібна заміна всього дисплейного модуля. Її вартість становить від 3500 рублів.

Аліна Берко

Якщо ви захочете купити iPhone 7, то вам, можливо, в майбутньому теж знадобиться міняти сенсорне скло. Тому рекомендуємо вам ознайомитися з цим питанням заздалегідь.