Якщо ви з якоїсь причини були не в курсі, то варто пояснити: аркейн є дев’ятисерійним анімаційним серіалом від riot games у всесвіті league of legends, що розповідає історію взаємин сестер джинкс і вай, а також безлічі інших знайомих по грі персонажів.

Серіал вже зараз доступний на netflix, а 7 листопада об 11: 30 на live-порталі аркейн повинна пройти російськомовна трансляція перших епізодів , глядачі яких зможуть взяти участь у розіграші внутрішньоігрових нагород. Ну а ми, в свою чергу, підготували для вас повноцінний огляд аркейн , покликаний відповісти на самі животрепетні питання ком’юніті.

Тепер перейдемо до інтерв’ю з джеромом комбе, президентом студії fortiche productions, відповідальної за візуальну складову аркейн.

Для початку розкажіть нам, з чого почалася ваша співпраця з riot games?

Відносини між fortiche і riot почалися в 2013, і нашим першим контактом став шоураннер arcane крістіан лінке. Ми з самого початку постаралися встановити систему колаборації між двома компаніями для створення сценаріїв і візуалу. За роки спільної роботи крістіан навчився розуміти, як наша студія працює з моменту її заснування. Ми художники, режисери та продюсери.

Нам завжди було складно залишатися осторонь від написання сценарію для наших творінь. Тому, звичайно ж, сценарієм епізодів аркейн займалися автори з riot games, які досконально знають своє ip. Однак з самого початку нам дали шанс внести свою лепту в цей процес, і в міру розвитку історії таких шансів ставало все більше.

Була ще одна причина, по якій нас залучили до цього завдання: аналіз складності кожного епізоду. Часом нам доводилося переробляти деякі моменти, щоб спростити процес виробництва шляхом правок у постановці сцен.

Незважаючи на вашу роботу над серіалом rocket&groot, вам ще не доводилося займатися проектом масштабів аркейн. Яка була ваша перша реакція, коли riot запропонували вам зайнятися” великим ” анімаційним серіалом по league of legends?

Наскільки я пам’ятаю, ми відразу ж побачили величезний потенціал від подібної колаборації з riot. Крістіан лінке зв’язався з нами після перегляду музичного кліпу la gaviota від групи limousine, який ми створили.

Режисером даного кліпу виступив джером, який хотів домогтися особливого візуального стилю і настрою в чотирихвилинному ролику.

З паскалем ми зустрілися у відеоігровій компанії на початку 2000-х, коли я працював над одним з тизерів.

Я навчався з еріком кхахі, геніальним художником, дизайнером і програмістом відеоігор. Ми також разом працювали над heart of darkness.

Що ж до паскаля, то він завершив кілька курсів в гобелінс, школі образотворчих мистецтв, де навчався в тому числі і анімації відеоігор.

Тому так, у нас є певний досвід в роботі над іграми.

Чи готові ви взятися за інші анімаційні серіали по league of legends і чи є якийсь конкретний персонаж, з яким ви хотіли б попрацювати в майбутньому?

Звичайно, готові. Лор league of legends вкрай різноманітний, і, можливо, за допомогою riot ми зможемо показати інші всесвіти аркейн в майбутньому.

Як ви вважаєте, чи може аркейн припасти до душі і фанатам league of legends, і тим, хто не особливо знайомий зі грою?

Аркейн повинен сподобатися навіть тим, хто ніколи не чув про lol’e. Історія і персонажі серіалу вічні. До того ж в аркейн піднімаються багато важливих тем на зразок відносин сестер і пошуку себе в світі.