Ілон маск (elon musk) в одному з недавніх інтерв’ю знову торкнувся теми отримання компанією tesla motors своєї назви. Раніше підприємець розповідав, що компанія витратила 75000 доларів сша на покупку торгової марки tesla motors в 2004 році у людини, яка зареєструвала права на неї роками раніше. Faraday була альтернативною назвою, але маск дуже хотів, щоб його компанія була названа на честь ніколи тесли.

saketh garuda, unsplash

В уривку інтерв’ю, опублікованому в twitter-блозі @teslaownerssv, ілон маск розповідає про це і уточнює, як вдалося придбати торгову марку. Власник не хотів продавати її, довелося послати на угоду найприємнішого співробітника у всій компанії, «наймиліша людина», на якого неможливо було розлютитися, з вказівками не залишати ганку будинку власника, поки той не погодиться розлучитися з торговою маркою. Ілон маск залишив коментар під цим записом, підтверджуючи, що все так і було, а також зазначив, що назва faraday тепер відноситься до конкуруючої автомобільної марки faraday future.

Faraday future – це американський стартап, засновником якого є китайський бізнесмен цзя юетінг (jia yueting), відомий в минулому, в тому числі, як засновник компанії leeco. Цзя юетінг відповів маску в twitter:»у розвитку людства і науки ми швидше союзники, ніж конкуренти…”. Компанія faraday future пройшла довгий і складний шлях, очікується, що поставки преміального седана компанії ff91 почнуться в середині наступного року, повідомляє ithome.