Через перенесення у гравців забрали попереднє замовлення преміум-контенту. В якості розради konami пропонує патч 0.9.1, в якому немає нічого, крім фікса декількох багів.

Сумнозвісний футбольний симулятор efootball 2022 – головний кандидат на найгіршу гру року. Розробники примудрилися розчарувати фанатів кожним ігровим елементом, випустивши сиру демку замість гри.

Сервіс у гри теж виявився невдалим.konami передбачала запуск сезонних оновлень з поступовим релізом контенту, причому платного. На жаль, видавцеві не вдалося виконати обіцянки щодо підтримки проекту.

Оновлення 1.0, заплановане на 11 листопада 2021, відкладено до весни 2022 року. Замість нього гравці отримають запізнілий жовтневий патч 0.9.1, абсолютно порожній, але з декількома багофіксами. Що може бути гірше пиріжка з нічим? добавка!

Konami без попередження повернула гроші за набори, куплені гравцями на релізі efootball 2022 , забравши самі набори. Причина очевидна-розробники просто не встигли випустити контент! а перенесення повноцінного релізу має на увазі повну переробку гри.