У деяких випадках користувачеві необхідно створити план квартири з інтер’єром. Для оформлення креслення необов’язково наймати професіоналів або звертатися в будівельні компанії. Ви можете намалювати схему квартири самостійно на комп’ютері.

План з розмірами може знадобитися в різних ситуаціях. Наприклад, при ремонті і перепланування простору, купівлі нового житла або меблів. Сучасні засоби дозволяють зробити якісне планування за лічені хвилини.

Ви можете застосувати онлайн-сервіси або комп’ютерний софт. Також можна відмалювати план вручну на папері. Однак без знань в кресленні даний варіант може здатися складним, так як важливо правильно дотримати масштаб на схемі.

Найкраще скористатися спеціальним програмним забезпеченням. Додатки дозволять швидко накреслити планування, позначити меблі та будівельні конструкції, а потім роздрукувати проект на принтері.

Перш, ніж відмалювати схему житла, потрібно виміряти розмір стін і підлоги. Ви можете використовувати звичайну рулетку, проте з її допомогою не можна отримати достовірні розміри. Для вимірів оптимальним варіантом буде купити лазерний далекомір. Його можна направити на стіну і відразу отримати точні параметри. Так вимірювання простору займе менше часу.

Потім можна приступити до проектування інтер’єру. Далі ми розповімо, як відмалювати креслення декількома способами.

Як самостійно накреслити план без установки додатків

Ви можете оформити креслення без програм. Для цього є два варіанти. Перший підходить для людей, у яких немає доступу до комп’ютера або мережі. Вони можуть створити креслення вручну на папері.

Для роботи вам буде потрібно лінійка, олівець і лист в клітку. Найкраще вирвати сторінку зі звичайного зошита. Двосторонній листок дозволить зробити план з масштабом 1: 20.

Спершу намалюйте основну форму приміщення з розмірами, а потім накресліть стіни і перегородки, двері і вікна. Детальніше ознайомитися з ручною отрисовкой простору можна тут.

Також можна створити планування на пк за допомогою онлайн-сервісів. Ви можете скористатися популярними платформами і швидко спроектувати простір, розмістити меблі і зберегти результат на жорсткий диск. У рейтингу кращих планувальників від geek.ru оптимальними рішеннями є ресурси remplanner, homestyler, floorplanner.

Переваги створення планування квартири в програмі

Десктопні програми підходять для розробки точних креслень з розмірами. У них можна виконати наступні операції:

  • відзначити вікна і двері;
  • розмістити меблі і техніку;
  • створити тривимірну модель простору.

Для створення 2d планування і 3д дизайну квартири скористайтеся комп’ютерним додатком дизайн інтер’єру 3d. Воно відрізняється простим російськомовним інтерфейсом і підходить початківцям користувачам.

Як намалювати план квартири в комп’ютерній програмі дизайн інтер’єру 3d

Щоб приступити до роботи, завантажте софт за посиланням вище і встановіть редактор на пристрої з windows 10, 8, 7, vista, xp. Потім дотримуйтесь простий покрокової інструкції, виконуючи необхідні дії.

крок 1. Створіть креслення

Запустіть програмне забезпечення та натисніть “створити проект”. Якщо у вас є план приміщення, то відскануйте документ і завантажте його в редактор. При відсутності картинки отрисуйте квартиру з нуля.

Виберіть інструмент “намалювати кімнату”. Клацніть на будь-яке місце на полотні і вкажіть розмір першої стіни. Довжина буде відображатися в міру креслення. Потім відзначте залишилися стіни і замкніть контур.

Для поділу квартири на кімнати натисніть на»намалювати перегородку”. Розділіть за допомогою опції простір.

Ви можете змінити обробку поверхонь. Для цього виділіть кімнату і перейдіть у вкладку «властивості». У категоріях:» стіни«,» підлога«,» стеля ” вкажіть текстуру з колекції. Також можна завантажити матеріал з комп’ютера.

крок 2. Додайте вікна та двері

Клацніть на функції» додати двері «і»додати вікно”. Виберіть в колекціях відповідну модель: вони відрізняються по дизайну і розміру. Додайте елемент на сцену і розмістіть на кресленні.

Ви можете змінити розміри і оформлення елементів. Для цього виділіть вікно або двері і перейдіть у вкладку «властивості». Налаштуйте ширину, висоту і обробку короба.

крок 3. Розмістіть меблі

Для розміщення предметів інтер’єру клікніть»додати меблі”. Каталог розбитий на кілька категорій:

  • вітальня,
  • кухня,
  • спальня,
  • ванна і так далі.

Підберіть відповідний предмет і розмістіть його на плануванні. Для зміни обробки і параметрів об’єкта відкрийте розділ “властивості”.

крок 4. Експортуйте результат

Підсумковий матеріал можна роздрукувати на принтері. Для цього натисніть на меню “файл«, а потім виберіть»друк”. Ви зможете перенести на папір двовимірну планування і тривимірну модель. Вкажіть пристрій, орієнтацію, формат аркуша і поля.

Також у вас є можливість створити фотореалістичне зображення або експортувати підсумковий результат як файл у форматах: pdf, jpg, png, bmp. При збереженні в якості зображення, ви зможете переглядати файл на пк за допомогою спеціальних додатків.

Висновки статті

Тепер ви знаєте, як намалювати план квартири самому. Для цього не потрібно володіти спеціальними навичками або здобувати освіту. Ви зможете спроектувати приміщення в онлайн-сервісах або комп’ютерних програмах.

Десктопний софт не залежить від мережі і дозволить точно відмалювати простір з розмірами, позначити вікна і двері, розмістити меблі і багато іншого. Кращою програмою є дизайн інтер’єру 3d. Скачайте редактор і сплануйте інтер’єр за лічені хвилини.